Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A szalagfékes vagy a mágnes...

A szalagfékes vagy a mágnes fékes szobabicikli a jobb?

Figyelt kérdés
A szalagfékesről semmit se tudok, van egy mágnesfékesem, de azzal sok a baj, megint szét kellett szedni, a tárcsája teljesen eldeformálódott.

2012. ápr. 20. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Rossz a bicajod, mert a mágnesfékes sokkal jobb! Lendületet ad, nem nyikorog.
2012. ápr. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem szalagfékes van, de nem nyikorog és lendületet ad az is. Én a mágnesfékesről nem tudok nyilatkozni, de szerintem mind a kettőnél fontos, hogy milyen gyártmányú, mennyire jó minőségű.
2012. ápr. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Engem olyan szobabicikli érdekelne ami nem ilyen műanyag tárcsás, és nehezen használódik el, és nem forrósodik fel az ékszíj, mert ami nekem van, nem elég hogy eldeformálódott, de negyed óra után olyan forró lett a burkolat hogy az totál hihetetlen. Pedig vigyáztam vele...Egyébként ez mágnes fékes, és nem rossz, csak kíváncsi vagyok a szalagfékes milyen, hátha erősebb.
2012. ápr. 21. 10:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok, a szalagfékes. Az enyém jó, nem forrósodik fel, nem nyikorog, nagyon jól használható, már jó ideje megvan pedig és elég sokat nyüstölöm.
2012. ápr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mágnesfékes jobb. Nekem az van, és nem nyikorog meg semmi baja nincs. Meg vagyok vele elégedve,
2012. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nézegettem hirdetéseket, 5-10 ezerért egész jó bicikliket lehet kapni, valami szalagfékeset veszek szerintem.
2012. ápr. 21. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!