Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fehér/ét/tejcsoki a jobb?

Fehér/ét/tejcsoki a jobb?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 8. 00:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
ét, a fehércsokit pedig aligha lehet csokoládénak minősíteni
2012. ápr. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ezek közül nálam az étcsoki a nyerő, abból is a mentás, aztán a fehér csoki és végül a tejcsoki.


De igazából Gombóc Artúrral értek egyet, akitől ha megkérdezték, hogy milyen csokoládét szeret a legjobban, habozás nélkül fújta: a kerek csokoládét, a szögletes csokoládét, a hosszú csokoládét, a rövid csokoládét, a gömbölyű csokoládét, a lapos csokoládét, a tömör csokoládét, a lyukas csokoládét, a csomagolt csokoládét, a meztelen csokoládét, az egész csokoládét, a megkezdett csokoládét, az édes csokoládét, a keserű csokoládét, a csöves csokoládét, a mogyorós csokoládét, a tejcsokoládét, a likőrös csokoládét, a tavalyi csokoládét, az idei csokoládét, és minden olyan csokoládét, amit csak készítenek a világon.

2012. ápr. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

mondjuk az amelyiknek nagyobb a valódi kakaótartalma,

de bármelyik jó amelyik "normális" alapanyagokból készül

2012. ápr. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az étcsoki a legegészségesebb. Viszont én, mint a legnagyobb csokiimádó megkóstoltam olyan 99% kakaótartalmú csokit, hát mit ne mondjak, borzalmas volt, mentem kiöblíteni a számat, olyan keserű és rossz volt:D vagyis elsőnek nem is, sajnos, mert aztán ettem még egy kockát, akkor ütött be az utó íze:D soha többet abból.
2012. ápr. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

1. tej

2. ét

3. fehér

2012. ápr. 8. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

tejcsoki,fehér,ét

nálam ez a sorrend

2012. ápr. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ízlés dolga, nekem spciel a keserű étcsoki a kedvencem, nekem a tejcsoki túl tömény, a fehércsoki meg nem csoki!
2012. ápr. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nálam:


1. tejcsoki (epres, karamellás, krémes, lényeg hogy Milka legyen)

2) étcsoki (abból is leginkább a szárított gyümölcsökkel dúsítottak)

3) fehér csoki

2012. ápr. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Nem látjátok hogy milyen témában van a kérdés? Nem az a lényeg hogy kinek melyik a kedvenc csokija.

Na szóva: étcsoki <-- ez a legegészségesebb.

De 1-2 kocka tejcsokitól nem lesz bajod, feltéve ha megtudsz állni annyinál. :D

2012. ápr. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia.

Az étcsoki a legegészségesebb.(70% kakaótartalomtól felfelé tényleg finom is) A fehércsoki nem nevezhető csokinak. A tejcsokiban pedig sok cukor van. Szóval, ha diéta alatt csokit akarsz enni, akkor étcsokit fogyassz!

2012. ápr. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!