Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok, vagy pont jó fogyás?

Sok, vagy pont jó fogyás?

Figyelt kérdés

165 cm/80kg

emellett ma félórát tornáztam,fél órát sétáltam.

Reggelim:4dl tej + műzli- 300kcal, 35g fehérje,18g szénhidrát, 12g zsír

Ebéd: 1 tányér tojásleves + egy féltányérnyi lecsós szelet nokedlivel - 500kcal , 8g fehérje, 25g szénhidrát, 10g zsír

Uzsonna: a másik fele az ebédnek - 400kcal, 4g fehérje,12 g szénhidrát,5 g zsír

Vacsora: egy danone yoghurt - 90kcal , 4g fehérje,15g szénh. 3g zsír


2012. ápr. 24. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Reggeliddel valami nem stimmel, mivel egyszerűen lehetetlen hogy 35 gramm fehérje legyen benne, ugyanis annyi 2 adag fehérjeturmixban van, a tejben egyáltalán nincs protein, alig 3 gramm deciként.

Amúgy szerintem egyél zabkását. Sok féleképpen variálhatod: fekete kakaóporral, mézzel, fahéjjal, édesítővel, almával, igazából bármilyen gyümölccsel, és sokkal egészségesebb, és tudod mit eszel.:) A zab a legértékesebb lassan felszívódó szénhidrátunk, garantálom, hogy utána 4 óráig nem leszel éhes!

Ebéd: nem ehet mindenki csirkemellet párolt zöldséggel, nem engedhetjük meg magunknak mindennap. Igen, jól tetted hogy fél tányérnyit ettél a lecsóból, a mérték a fontos, viszont nokedlit legközelebb ne egyél.:)

Uzsonna...hát figyelj, ilyenkor kéne lassan átszokni az esti tömény fehérjére. Egyél zöldséget, gyümölcsöt natúr joghurttal, túróval, kefirrel, stb, ilyenkor már nem kell főtt ételt enni.

Vacsorára pedig edd ugye a tömény fehérjét. Fehérjeturmix, túró, kefir. Az ilyen cukrozott danone joghurtok inkább szénhidrátok mint fehérjék, mint láthatod.

2012. ápr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

erre,vagy hasonlóra térj át-

[link]

2012. ápr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!