Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi kalóriát kell bevinnem...

Mennyi kalóriát kell bevinnem egy nap akkor ha fogyni akarok?

Figyelt kérdés
153 cm magas vagyok és 56 kg..elég nagy hasam van és vastag combom. 14 éves vagyok,de végre lapos hasat és normális alakot akarok. Akkor mennyi kalóriát kell bevinnem ha gyorsan és tartósan szeretnék fogyni?

2012. ápr. 23. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ésszerűen kevesebb kalóriát kell bevinned, mint amennyit lemozogsz egy nap, hiszen akkor fogsz fogyni. A mozgás nagyon fontos a fogyókúrában, alakformálásban. Ha egész nap ülsz a suliban és otthon is, akkor szerintem neked bőven elég 1000 kalória naponta elosztva 5 étkezésre. Ha nem eszel semmit, az anyagcseréd lelassul és tartalékolni fogja a szervezeted a zsírt, nem fogsz fogyni, maximum vizet veszítesz. Ezért fontos, hogy egyél, de keveset és alacsony kalóriatartalmút.
2012. ápr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt ki tudod számitani, a napi mozgásodnak megfelelöen:


[link]


Egyébként olyan hogy gyorsan ÉS tartósan nincs. Vagy gyors, vagy tartós. A kevesebb kalória mellett sokkal fontosabb, hogy sportol, mert normális alakot csak diétával elérni nem lehet.

2012. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!