Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék még kb.10kilótól...

Szeretnék még kb.10kilótól megszabadulni. Másfél hónap alatt lehetséges lehet ez? Leginkább a hasamról és a combomról szeretnék fogyni. Mit ajánlanátok? A felülés és a guggolás mennyire hatékony? Ha napi 40percig csinálom felváltva.17/L

Figyelt kérdés

2012. ápr. 24. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges.
2012. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés. A felülésektől sem fog eltűnni a hasadról a zsír, szóval fogyás szempontjából semennyire sem hatékony, azonban a hasizmod erősítésére megfelelő. A guggolásnál szintén ez a helyzet. A te esetedben ez az elgondolás sajnos így semennyire sem hatékony. Kell egy megfelelően összeállított étrend (diéta), mellette pedig aerob és súlyzós edzés. Azt, hogy honnan fogysz először és utoljára, ezt majd a szervezeted dönti el. Gyorsan pedig ne akarj fogyni, mert nem fog sikerülni és nincs is értelme. Hosszabb távra tervezz, kisebb elvárásokkal, így nem fogod feladni, mert, hogy "nem sikerült"..
2012. ápr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát de. gyümölcsöt vagy zöldséget eszek, du. meg ami van, de nem ilyen súlyos kaját mint pl.:zsíros kenyér csokival :D és este 6után sem eszek. Édességet sem eszek.
2012. ápr. 24. 21:44
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg futottam is kb. 1 hónapig majdnem mindennap(1órát)..csak sajnos az most nem fér bele az időmbe..esetleg a futás helyett valami más?
2012. ápr. 24. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs heti 3x1 szabad órád? Vagy 3x30 perc is több, mint a semmi.
2012. ápr. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor sem fog lemenni 1,5 hónap alatt, 2,5 hónap alatt viszont ha ügyes vagy, igen.
2012. ápr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Töltsd le Rubint Rékának a 2008-ad Napi 20 perc önmagadért dvdjét!!!Nekem sokat segìtett!Amûgy egy jònács:ne akarj olyan gyorsan fogyni mert lògni fog a bőröd!!!Nekem szerencsére nagyon aranyos a háziorvosom és én tőle kértem tanácsot mert terhessèg alatt 30 kilòt szedtem fel.Ő mondta h havi max 2-3 kilot adjak csak le és visszafog huzodni a bőröm és igaza lett!!!2naponta csinálom a gyakorlatokat a dvd elött:)kerülöm a cukrosat meg a kenyér és tésztaféléket,sok vizet meg sima naturlandos zöld teát iszom.4 után max almát v vmi nyers zöldséget eszem és gyönyörűen egyenletesen fogyok....ne siettesd mert annál rosszabb lesz!!kicsit hosszùra sikerült de remélem segìtettem!!:)
2013. máj. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!