Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akinek nincs pénze étrendet...

Akinek nincs pénze étrendet tartani hogyan fogyókúrázik?

Figyelt kérdés

Undorító az amit a tükörben látok. Lassan kihízom az összes ruhám,pénzem meg nincs újra. Hiába futok és koplalok nem fogyok semmit.


Ha nem eszek két napig,harmadik nap olyan éhes vagyok hogy egy lovat is megtudnék enni.


Húst már vagy 1,5 éve nem ettem. Párizsit eszek kenyérrel,nokedlit,tésztákat,krumplit,zsíros kenyeret. Másra nem tellik


2012. ápr. 24. 23:33
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Háát. Pl a cukorról szokj le, teába, gyümölcslébe ne tegyél meg egyáltalán semmibe. Akkor pl zabpehely az olcsó és finom, egészséges. NEm tudom, gyümölcsök azok drágák? :/ alma? vagy pl tojás, az se hízlal szerintem. Minél kevesebb olajjal süss. A krumpli pl nem hízlal de az olajban sült krumpli igen. Tésztából durumlisztből készült jó és szerintem nem kerül többe mint a sima(úgy emlékszem). Most nincs így nagyon ötletem. Egyél mindig csak annyit amitől már nem vagy éhes és inkább egyél többször kevesebbet és ne egyszerre sokat.
2012. ápr. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
És a zöldségek, gyümölcsök nyersen nem hízlalnak ez tuti :D de nem tudom hogy mi olcsó és mi drága..
2012. ápr. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Gondold át ezt a dolgot. Igyekezz minél több zöldséget, gyümölcsöt enni, már egyre olcsóbbak. Merj eltérni, formabontó lenni!

A párizsi pl. tiszta pénzkidobás. Számold ki, mennyibe kerül egy szelet! És az semmi, csak hulladék, feldúsítva színezékkel és vízzel. Helyette vegyél sajtot, egyél sajtos pirítóst. Vagy pont ma vettem 170 Ft-ért egy zacskó olívabogyót, neked is ajánlom. Vajas kenyér olívával, máris valami normálisabb kaja.

A tészták helyett csinálj káposztát. Az mindig olcsó. Vagy répát, az se drága.


Rá kell szánni egy kis időt. Számold ki, mennyi pénzed van egy napra, menj el a boltba és találd ki, mit ehetnél, ami olcsó és nem hizlal. Az éhséget az okozza, hogy egyoldalúan táplálkozol.

2012. ápr. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Vree ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy sokszor miközben azt hiszed hogy olcsón élsz igazából olyan dolgokra adsz pénzt amikkel átvernek. Például a párizsinak olyan kicsi a valódi hústartalma, hogy ha kiszámolnád hogy mennyivel adsz többet egy szelet sonkáért és elosztanád hogy mennyivel több valódi húst tartalmaz rájönnél hogy többet fizetsz azért hogy egészségtelenül táplálkozz. A párizsi méretre ugyanakkora, de vizet meg adalékokat fizest meg amiket a test vagy nem tud hasznosítani vagy simán fel tudna venni máshonnan is (a csapból) Zsömle, tészták ugyanez. Azt hiszed hogy táplálnak, hiszen mennyiségre ott van előtted, miközben sz*rt eszel.


Szóval nem, inkább vedd meg drágán a kevesebb JÓT (nem a flancosat). Jelenleg a tested le van robbanva a rossz étrend miatt. Csak van valami szedd magad akció vagy olcsó piac ahol tudnál szerezni valami rendes gyümölcsöt/zöldséget, elvégre mezőgazdasági ország vagyunk vagy mi.

2012. ápr. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
48%
Mezőgazdasági ország, áprilisban. A kertészek még csak most palántáznak :)
2012. ápr. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már leírták.És:úgy nem fogsz fogyni, hogy két napig egyáltalán nem eszel,aztán persze éhes vagy,és telezabálod magad. Gondold át a vásárlásaid,és csökkentsd ezeknek az adagjait,de egyél minden nap többször. Ahogy már írták,párizsi helyett pl egy paprika vagy sajt a kenyérhez. Vagy a reggeli kenyér helyett egy kefír, vagy joghurt. Zsíros kenyér helyett pirítós-esetleg fokhagymával,és cukor nélküli teával. Krumpliból jó kis krumplileves.
2012. ápr. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Azért a zab+rizs nem igen drágább mint a krumpli, meg a kenyér, mellé meg csirkecomb esetleg a párizsi helyett vagy mell tudom drága de egy párizsi is 1000 huf/ kg wtf? és amit megeszel abból mennyiséget azt csirkéből is meg lehetne ugyan azért a pénzért, koplalás nem működött soha és nem is fog, a futás meg olyan hogy teljesen fölösleges vele erőlködni mert hogy zsírt nem égetsz vele az dziher, persze lehet hinni az itt jelen lévő önkéntes dagadt szuper edzőknek akik azt hiszik hogy a futás az edzések alapja,de ha mást nem a szénhidrátot cseréld le rizsre + zabra, mellé meg próbálj fehérjedúsan enni egy napi jó kajálást ki lehet 400 ft ból hozni mondjuk a fent említettek is vannak ennyik pl: nem írtad hány kg vagy ezért veszlek 80 nak : kell 160 gramm ch és kéne háát jó esetben ugyan ennyi fehérje is de majd meglátjuk hogy jön ki anyagilag: 748 ft /kilója a csirke combnak ebből napi 300 gramm mondjuk : 262 + hozzá rizs mondjuk 100 gramm legyen nagyon durván 100 ft de itt sokat mondtam + reggelire zabpehely vízzel és ki is jöttél 400 ft ból, ha napi 1 kiló kenyeret megeszel + hozzá párizsit még többet is költöttél, zöldséget meg lehet termeszteni,vagy nagyon olcsón vannak vitamin tápkiegek hogy ne legyél vitamin hiányos napi 50 ft ra jön ki kbb és van egy napi 450 Ft-os étrended ennél lejjebb nem tudok menni
2012. ápr. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

A rizs+zabpehellyel egyetértek, de napi 2 étkezés azért kicsit kevés.


Kérdező, tényleg azt kellene, hogy megnézed, mennyit szánsz a heti bevásárlásra, aztán abból normális dolgokat venni. Meg egy kicsit szétnézni, hogy hol, mi, mennyibe kerül. Zabpelyhet (500 g) például már lehet venni 200 Ft-ért, az nálam kb. 10 napra elég, de van, akinek tovább is. 1 kg rizs 200 Ft, a T.sco sajátmárkás natúr joghurtja 50 Ft, 1 kg savanyúkáposzta 300 Ft, a zöldségek közül egyelőre még csak a káposzta, répa olcsó, de nemsokára lesz már paradicsom, paprika is. Fél kiló fagyasztott máj is 200-300 Ft körül van, az sem rossz hús helyett. Fél kg kenyérrel ki lehet húzni egy hétig. Egy üveg (300 ml) folyékony édesítő is kb. 300 Ft, és hónapokig elég.

2012. ápr. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Elképesztő, hogy még mindig vannak olyan tájékozatlan emberek, akik azt hiszik, koplalással lehet fogyni. Csak a szervezetedet teszed tönkre vele. Nem is értem, hogy kezdhet valaki bármilyen diétába vagy ilyesmibe úgy, ha nincs tisztában vele, hogyan működik a szervezete. Bárki tud fogyni, aki normálisan csinálja, nem kellenek hozzá méregdrága fogyis kaják és egyéb csodaszerek, bármilyen étrenddel meg lehet csinálni. Nem ilyen akárháy napos diétáktól kell a csodát várni, hanem hosszú távú, egész életre szóló szokások kialakításától. Annyit kellene tenned, hogy mindennap reggelizel, tízóraizol, ebédelsz, uzsonnázol és vacsorázol rendesen. Mindig, nem csak akkor, amikor rád jön, hogy fogyni akarsz. Ebédre főtt ételt egyél, az legyen a főétkezés, tehát nagyobb adagot. A többire pedig kis adagokat, pl. egy-egy szelet kenyeret valami felvágottal vagy zöldséggel, egy tál kukoricapelyhet stb. Csak vizet vagy teát igyál, semmi szénsavas meg ilysmi italokat ne! Az utolsó étkezés lefekvés előtt kb. 2 órával legyen, később legfeljebb valami zöldség vagy gyümölcs mehet, ha megéhezel. Ennyi.
2012. ápr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Csak az 5000Ft erzsébet utalvány marad kajára egész hónapra.
2012. ápr. 25. 09:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!