Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy tál pattogatott kukorica...

Egy tál pattogatott kukorica vagy egy szem szaloncukor hizlal jobban?

Figyelt kérdés
Nem ettem ma csak egyszer keveset. Annyira ennék most valamit. A pattogatott kukorica mennyire hizlal? Okoz bármiféle súly gyarapodást?
2012. márc. 17. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

Én meg azon gondolkoztam épp az előbb ,hogy egy tollpihe vagy egy elefánt a nehezebb.. Te tudnál nekem válaszolni?


Te tényleg ennyire ******** vagy? Egy tál pattogatott kukoricába van kb 500-600 kalória egy szaloncukorba max 80-90.. De ezt szerintem te is nagyon jól tudod( Vagy ha nem akkor valami nem százas..)És miért nem fehérjét próbálsz meg estére enni?? Egy kis túró vagy tojás ...

2012. márc. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%

Szaloncukor.

(Első, szerintem választ várt, nem flegma lecseszést...)

2012. márc. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

második, szerinted az normális, aki napi egyszer eszik keveset, majd este 10-kor azon vacillál, hogy szaloncukrot vagy pattogatott kukoricát zabáljon-e...


nem koplalni kéne, kedves kérdező, hanem a lusta feneked felemelni és sportolni...

2012. márc. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
arról nem is beszélve kedves második, hogy egy darab szaloncukorban hogy lenne már több kalória, mint egy tál kukoricában?
2012. márc. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem, nem normális, ha napi egyszer eszik keveset, én csak a válaszadó stílusán akadtam fenn. Nagyon nagy divat itt a gyk-n a lekezelő hangnem.
2012. márc. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%

Igaz is, mekkora is az a tál? Nem ártana tudni, mert nagyon nem mindegy! :D


Mert akkor talán kicsit elhamarkodottan válaszoltam, mint ahogy az engem 0%-ra lepontozók is elhamarkodottan nyomták a piros kezet. :D

2012. márc. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szaloncukor = cukor (finomított szénhidrát) és zsír

Pattogatott kukorica = keményítő (szénhidrát), zsír (vaj) és só (de legalább rostok vannak benne)


Inkább kukoricát egyél, bár egyik sem ér egy kalap sz*rt sem. Se vitamin, se fehérje. De nem muszáj bezabálni egy egész tál pattogatott kukoricát, lehet egy marékkal is, és akkor jobb, mint a csoki.


Amúgy meg... a te szempontodból szerintem édes mindegy, mert hülyeséget csinálsz a koplalással. Az eredmény durva visszahízás lesz, amikor újra eszel rendesen. Ha meg nem eszel, akkor sajna kórház előbb-utóbb.

2012. márc. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem csak a válaszoddal voltál elhamarkodott, hanem azzal a megszólalásoddal, hogy nem koplalni kéne, hanem sportolni, bármilyen meglepő tornázom minden nap, aki pedig kedves volt annak köszönöm a válaszát^^ végül egyiket sem kértem
2012. márc. 18. 00:55
 9/9 anonim ***** válasza:
46%

"nem csak a válaszoddal voltál elhamarkodott, hanem azzal a megszólalásoddal, hogy nem koplalni kéne, hanem sportolni,"


Az nem én voltam! Hanem aki beléd és belém kötött. Én a normális válaszolókhoz tartozom! :)

2012. márc. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!