Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Krómtabletta hatásai, mellékha...

Krómtabletta hatásai, mellékhatásai?

Figyelt kérdés
Én az édességűzés miatt szeretném elkezdeni szedni, mielőtt valakitől kapom,h ne ilyennel akarjak fogyni...
2012. ápr. 27. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
GOOGLE
2012. ápr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%

Én nem szedném, akármit is írnak róla...



A króm az egy olyan anyag amiből alapból minimális mennyiség kell a testnek, és azt egyéb helyekről bőven beviszed, másnem ha az ételt kapargatod kanállal a lábosból.



Ki tudja miylen egyéb más anyagokat viszel be azzal a tablettával, amiben a "króm" mennyisége kb akkora mint egy virágpollen mérete.



Hidd el a kipufogógázokkal egyéb anyagokkal ami körbevesz a mindennapi életben, éppen elég fémvegyületet juttatsz be a szervezetedbe.

2012. ápr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%

Az édességűzésnek meg egy biztos módja van, ha egyik napról a másikra abbahagyod!


Nyugi mert kb csak egy hétig kell kibirnod, utána már nem fogod kívánni.

2012. ápr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi csacsiságot, mint amennyi a másodikban van! :-)


Igen, a felsorolt módon szervezetünkbe kerülő fémek valóban nem egészségesek. Ennyi az igazság belőle.


Ásványi anyagokra, köztünk krómra is szüksége van a szervezetünknek. (Kedves 48%-os, a csaptelep elfogyasztása tényleg kerülendő, a kérdezőnek sem ajánlom. Viszont a csaptelep nem is épül be a szervezetedbe.)

A króm a fogyást elősegítő szerepe mellett a vércukorszint-szabályozásban jelentős (!), és fontos a szív- és érrendszeri betegségek megelőzésében.

Jelentős túladagolása (napi több gramm) okozhat csak bajt.


A tablettáról: kétféle krómot tartalmazó tablettáról tudok. Az organikus króm jól hasznosul, beépül a szervezetbe. És van olyan, amelyik „csaptelep”. Van az összetevők között króm, de mit sem ér. Ez utóbbi nem árt, nem használ.


Azt javaslom, hogy inkább természetes forrásból szerezd be a szükséges mennyiséget. Ezek sörélesztő, fekete szemű bab, földimogyoró, zöldborsó, lencse, máj és a hús.


A króm felszívódását minden cukros dolog és számos élelmiszer-ipari adalékanyag gátolja.

2012. ápr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én szedtem,kb 1 hónap után nem kellett édesség egyáltalán,de kb 1-2 hét után kevésbé kívántam az édességet:)
2012. ápr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A táptalaj már nincs tele ásványokkal, vitaminokkal mint 200 éve, elég szennyezett is, ezert ajánlják a táplálékkiegészítők használatát.
2020. dec. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!