Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így hamar ledobhatom azt a...

Így hamar ledobhatom azt a 3-4 kiló felesleget, ami rajtam van?

Figyelt kérdés

Alapból is vékony vagyok,de a hasam ehhez zsíros,nem feszes.Mindenki röhög,hogy diétába kezdtem mától,de hát a zsír mástól nem megy le:)

Tudom,hogy nincs helyi fogyás,de ha már fogyok mindenhonnan,e mellé szeretnék valami formás alakot összeszedni.


Hétfő: reggel 1 óra hot iron, este fél óra kocogás

Kedd: délután háromnegyed óra Rubint Réka (20perc popsi,20perc kar,5 perc has) este egy óra hot iron

Szerda: reggel 1 óra hot iron,este fél óra kocogás

Csütörtök: délután Rubint Réka 45perc,este egy óra hot iron

Péntek :pihi nap

Szombat: vagy reggel 1 óra spinning vagy 1 óra hot iron,a hot iron után még 20perc taposás/biciklizés

Vasárnap: ha szombaton nem edzettem,akkor délután 1 óra hot iron


Ha hétfőn és szerdán reggel nem tudok menni ( mert műszaktól függ,hogy délelőttös vagy délutános vagyok ) akkor helyette a 45perc Rubint Réka.


Jó lenne minél hamarabb leadni a pocakom,hogy tudjak rendesen csak a súlyzós edzésre fókuszálni,kiegészítve kis kardióval,hogy majd ne zsírosodjak el.


Étrend: reggeli edzés előtt 2 órával 2 tojásból rántotta + hozzá +35 gramm tönkölybúzás szeletke ,edzés után azonnal fehérjeturmix és rá egy órára 100 gramm csirke+rizs

Egyébként,ha reggel nem edzem,akkor 3 tojásból csinálok rántottát,ebből 1-nek a sárgája nincs meg+ 60gramm tönkölybúzás szelettel

Ebéd ugyanúgy husi+50gramm rizs

Uzsi,vacsi ugyanez csak salátával,rizs nélkül,esetleg,ha nagyon megunom a húst már,akkor csak egy banán vagy egy joghurt uzsonnára.


2012. ápr. 16. 10:19
 1/2 A kérdező kommentje:
?
2012. ápr. 16. 12:13
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi az a hot iron?
2012. ápr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!