Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta nélkül, csak futással...

Diéta nélkül, csak futással le lehet dobni 5-6 kg felesleget? És kb. mennyit kéne naponta futni, kocogni ahhoz, hogy elérjem a célom? 36 éves anyuka vagyok, általában 57-58 kg-val érzem jól magam, de most 63 vagyok és nagyon zavar!

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
És mit gondolsz, amint abbahagyod a futást, nem áll vissza a testsúlyod a kiindulásira?
2012. ápr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Úgy látszik, én mindenféle szakvéleménnyel, tudományos igazsággal ellentétesen működöm, mert én képtelen vagyok diétázni, és csak sporttal, (aerobik, futás) fogytam 10 kilót. Szerintem és hangsúlyozom SZERINTEM (tehát nem kell köpködni, istenkáromlónak tartani) ha az ember több kalóriát éget el, mint amennyit bevisz, akkor fogyni fog. Ha még egészségesebben akar élni, minőségibb kaját enni, és még gyorsabban fogyni is, akkor meg diétázzon is.
2012. ápr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves Kovi bácsi!

Nem írtam,hogy abba akarom hagyni,amint megvan a kívánt eredmény!!Elnézést kérek,amiért hiányosan írtam ki a kérdést! Bár érdemleges választ nem adtál,de legalább felhívtad a figyelmem a hiányosságra.Köszönöm!

2012. ápr. 10. 14:12
 4/6 A kérdező kommentje:

Helló második!

Mennyi idő alatt sikerült elérni ezt a szép teljesítményt?

Naponta mennyit mozogtál?

2012. ápr. 10. 14:14
 5/6 anonim válasza:
Szia, második vagyok. Nem volt rohamos a fogyás, bár tényleg hozzá kell tennem, hogy abszolút nem diétáztam, és nem a kilóimat néztem elsősorban, hanem muszáj volt kicsit erősödnöm, izmosodnom, mert egyrészt utáltam a hurkákat, másrészt egy fizikai felmérőre készültem. Szóval heti 3szor futottam 3200 métert (itt a cél az volt, hogy minél rövidebb idő legyen..és persze a túlélés:-), az aerobik pedig heti 2 alkalom volt, utána egy kis szaunával. Így ment le majdnem 2és fél-3hónap alatt. De közben volt Mc Donalds, süti hegyek, betegség 1 hétig...De őszintén szólva sokkal jobban éreztem magam mozgással, mintha egész nap azon agyaltam volna, hogy mit, mennyit és mikor ehetek. Erre én képtelen vagyok, rossz kedvem lesz tőle és inkább hagyom a fenébe. De tény, hogy mindenki, az összes szakértő, fittneszguru azt mondja, hogy diétával és mozgással lehet fogyni, és én el is hiszem, sőt egészségesebb is ha az ember odafigyel a kajára, csak hát nekem ez így működik. Te ismered a tested, ehhez nézhetsz jó kis edzésterveket, vagy meg is kérdezhetsz ezzel foglalkozó emberekéket, ők tényleg meg tudják mondnai, hogy csináld, hogy ne erőltesd túl magad, de legyen meg a kihívás is..És ha ez a mozgás több, mint amit eddig csináltál, akkor szerintem működni fog! sok sikert, jó egészséget!
2012. ápr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm második.Én sem szeretnék diétázni,hiszen nem vagyok kövér,csak van egy kis plussz.Nem mozogtam eddig semmit,de gondolom a korral jár a hízás,ezért szeretném most az elején ledolgozni,mert sokkal nehezebb lesz,ha már 15-20 kilót kéne leadni.Heti 4-5 alkalommal szeretnék futni,elsőre kisebb távot,majd később növelném a teljesítményt.Remélem 2-3 hónap múlva újra a régi leszek.Köszönöm a választ,neked is minden jót kívánok!
2012. ápr. 10. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!