Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túl nagy a hasam, mit csinálja...

Túl nagy a hasam, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Fogyózok, de ahelyett, hogy fogynék, csak hízok... És leginkább a hasam, nagyon nagy. Milyen sportok vannak, amik leginkább hasból fogyasztanak?

2012. ápr. 29. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem-igen lehet kizárólag adott testrészből fogyni. Ha hízol a diéta során, akkor rossz a diétád.
2012. ápr. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy rossz a diéta, de nem tudom, hogy 15 éves fejjel milyen diétát lehet csinálni.. Amiket olvasok diéták mind olyanok, hogy egyél meg ebédre lazacot, reggeli egy kis gyömbéres mit tudom én mi, ilyenekre nincs pénzünk, nem tudjuk megvenni. És nem tudom miért, de állandóan éhes vagyok, tudom hogy nem kéne megenni, de éhes vagyok, meg fáradékony. Elmegyek egy kicsit biciklizni, és kb. 2 perc után már a halálomon vagyok. Hiába szeretnék mozogni..
2012. ápr. 29. 16:35
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Nincs "hasból" fogyasztó sport. Csak sport. Kocogj, bicózz, sétálj.

2. Ne "csodaszer" diétázz. Keresd meg az okát a nagy hasadnak( édesség, üdítő, sok krumpli, tészta, rizs evés, sok zsíros kaja, sok fehér kenyér, péksütik, chips) és szüntesd meg, kicsit csökkents a napi kalóriabeviteleden, de ne annyit, amennyinél már nincs erőd mozogni. Délelőtt elengedhetetlen a szénhidrát, de ezt ne csokiből vidd be, hanem gyümölcsökből, teljes kiőrlésű cuccokból, borsóból, lencséből. Délután ajánlott a szénhidrát csökkentése, akkor már inkább fehérjét egyél többet.

2012. ápr. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!