Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyha fogyok, mennyit fogok...

Hogyha fogyok, mennyit fogok mellből? (lent)

Figyelt kérdés
Most vagyok 14 évesen 52kg... és nekem így is nagyon pici a mellem... az a-st sem tölti ki rendesen, kb úgy 0.75 cm van a melltartó rész és a mellem között... szóval félek ha most 44kg-ra akarok lefogyni ugyebár, ami 8kg fogyás... és most akkor ha mellről is fogyok, nem lesz mellem... :S mit tegyek?
2012. ápr. 29. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
44 kilóra??? Ne viccelj már milyen magas vagy? 14 évesen 48 kiló voltam és csontsovány.
2012. ápr. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy?
2012. ápr. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi a francért akarsz 8 kilót fogyni? Ne hülyülj meg már te is!
2012. ápr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44 kilóval ha nem vagy nagyon alacsony nemhogy melled se lesz, de menzeszed se, szép bőröd se, meg egészséged se.
2012. ápr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Le fog menni mellből is. De az alak függő mennyi megy le a mellből. Én nálam pl 2 méret lement sajnos ciciből is, és fenékből pedig alig.... :(
2012. ápr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
150cm vagyok... azért... szóval elég alacsony vagyok...
2012. ápr. 30. 10:18
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor dontsd el mi a fontosabb. de inkabb sportolj, es akkor az alakod formalodik, es a melled sem lesz kisebb. max kicsit dietazz, vagy ne egyel egeszsegtelen kajakat. torekedj a lassu egyenletes fogyasra, ami kitartast igenyel, de az eredmeny is meglesz
2012. máj. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oksa... köszönöm!
2012. máj. 7. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!