Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyha eddig mindig este 5...

Hogyha eddig mindig este 5 órakor ettem utoljára, és most este 6 órakor eszek utoljára akkor hízni fogok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
jah napi 10 kg-ot
2012. ápr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Attól függ mit és mennyit eszel vacsorára, illetve mennyit és milyen gyakran mozogsz egy héten.


Akkor fogsz hízni, ha több kalóriát viszel be, mint amennyit elégetsz. Tehát, ha rendszeresen mozogsz aktívan és egészségesen étkezel, elvileg nem kéne híznod, mert a mozgás miatt több kalóriát égetsz el, mint amennyit beviszel.

2012. ápr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem nagyon sportolok
2012. ápr. 8. 21:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Este 5 vagy 6 vagy akármi után nem enni BUTASÁG, mert így 12-13 órás koplalásra kényszeríted a szervezeted, ami így ahogy táplálékhoz jut, egyből raktározza. Tehát pont attól hízol majd, ha ezt a baromságot folytatod, előbb-utóbb úgy is beleunsz, és 2x annyit hízol vissza.
2012. ápr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát énnekem sikerült felszednem vele pár kilót... Most azon vagyok hogy ledobjam. Úgy döntöttem, nem koplalok, mert így másnap képes vagyok bezabálni. Fél 7-kor eszem, de csakis gyümölcsöt vagy zöldséget, és annyit, hogy jóllakjak. Vacsi előtt szoktam egy kicsit ugrálni (ZENÉRE), futni vagy akármi mást. Nekem ez bejött. Hozzá kell szokni, én kb egy éve "így élek." Már teljesen megszoktam, semmi önkínzás. Persze előfordul, hogy vendégek jönnek vagy vmi,ilyenkor azt eszem ami van, csak keveset. Elég hangulatromboló tud lenni ha salátával odaülsz az asztalhoz. Amúgy sztem ez inkább télen fontos mert nyáron este általában még úgyis mozogsz.
2012. ápr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!