Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 éves,90 kiló vagyok, hogy...

15 éves,90 kiló vagyok, hogy fogyhatnék le leghamarabb?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 14:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sportolj.
2012. máj. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

sportolj!


de először is irány az orvos, kivizsgálás

utána úszás, bringázás, konditerem, kérj segítséget a tesitanárodtól is

2012. máj. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
1500 kalóriás étrend örök életedre, és sport. Kezdetben úszás, erőltetett séta, biciklizés, gimnasztika, aztán jöhet a térdet terhelő mozgás is, ha eleget fogytál.
2012. máj. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
ne zabálj
2012. máj. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
"1500 kalóriás étrend örök életedre, " meg az eszed tokja idióta...
2012. máj. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Ja, igazad van utolsó: ha hízni akar, akkor ehet többet is.
2012. máj. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Ja, igazad van utolsó: ha hízni akar, akkor ehet többet is." legalább ne terjeszd a baromságot! a napi beviteli mennyisége nagyban függ attól, hogy mennyit használ fel, ha napi 3000 kcal-t elhasznál, akkor akár 2900 kcal is ehet és fogyni fog....nem mellesleg az izomépítéshez is kell tápanyag, ha majd ott tart, hogy leadta a túlsúlyt és szépen is akar kinézni, 1500 kcal kevés egy átlagos, ülőmunkát végző felnőtt nőnek...szóval nem ártana, ha nem döntenéd el előre, hogy mennyit egyen egész életében


[link]

2012. máj. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Pedig örökre kell az 1500-1800 kalória. 30 éves nő vagyok 167/53kg és nem ehetek túl sokat ha ezt a súlyt tartani akarom. Legalábbis 2000 kalória alatt kell étkezni, főleg ha nem végez nagyon nehéz fizikai munkát.
2012. máj. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

"Pedig örökre kell az 1500-1800 kalória. 30 éves nő vagyok 167/53kg és nem ehetek túl sokat ha ezt a súlyt tartani akarom. Legalábbis 2000 kalória alatt kell étkezni, főleg ha nem végez nagyon nehéz fizikai munkát." és mit sportolsz nyuszika? semmit ugye? mert k. sovány vagy ahhoz, hogy izmaid is legyenek...komolyan nem értem, hogy egyes nők miért művelik ezt magukkal...


kérdező, mindenesetre te tanulj az ilyen eszetlenek hibájából, a szervezeted fejlődésben van, amire most szükséged van, az a sport és a normális étkezés, ami nem egy fix max ennyi meg annyi kalória, hanem a saját energiafelhasználásodhoz beállított egyéni határ...nem mellesleg ha izmaid lesznek, akkor alapból nagyobb lesz a tested alap napi energiafelhasználása


arról nem is beszélve, hogy a csontrendszered most még tiniként kell jó állapotba hoznod, mert később erre már nem alkalmas a szervezeted, ehhez normális étkezés és sport kell...és akkor a túl sovány ill kórosan sovány válaszolókkal ellentétben nem lesznek csontritkulás problémáid 30-50 év múlva

2012. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Én legalább tapasztalatból beszélek, nem úgy mint te nagypofájú hülyegyerek! Én is 1200 kalóriát ettem, és így sikerült havonta fogynom 2 és fél kilót. És igen, annyi, sőt, egy kevéssel több volt a súlyom, mint a kérdezőnek!
2012. máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!