Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Drasztikus diéta valakinek?

Drasztikus diéta valakinek?

Figyelt kérdés
89kg 15 éves lány vagyok 170 cm.És valami drasztikus diéta kellene.Kérlek csak olyan írjon aki tud ilyen diétát vagy hallott már ilyenről.Hozzátenném hogy minden este futok.
2012. máj. 2. 15:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Ez tényleg drasztikus: 200-500kcal, és inkább a 200kcal-nál maradj, én csináltam egy darabig, ki lehet bírni, de igyál mellette nagyon sok VIZET!! Zöld tea is mehet, de ne nagyon cukrozd és ez a minimális étel amit megeszel gyümölcs, zöldség legyen. De ne nagyon csináld sokáig!
2012. máj. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

hogy lehet ilyen tippet adni egy 15 éves lánynak? 200 kcal? az 4 alma.

Ha le akarsz fogyni akkor járj el minden nap biciklizni vagy futni, és egyélkevesebbet mint eddig, ne nasolj, napi 5ször egyél keveset+ minimum 3 liter viz..

a koplalást meg felejtsd el

2012. máj. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
A drasztikus diéta rossz diéta. Minden nap elmondjuk...
2012. máj. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

200 kcal-t eszel tudod mi fog történni? Beáll az anyagcseréd. Nem fogsz kakilni magyarul. Az tudod mit jelent? felfújódott, gömbölyű testet...

A másik meg hogy a gyomrod saját magát fogja marni és szépen kialakul a gyomorfekély.


De te tudod...

2012. máj. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az elsö hülyeséget írt, ne is figyelj rá. Inkább próbáld berartani ezt az étrendet:

R.: 2 fött tojás egy nagyobb szelet barna kenyérrel

T.: egy pohár natúr joghurt 4 csapott teáskanálnyi zabpehellyel

E.: valamilyen sovány hús pl. Csirkemell barna rizzsel, salátával

U.: túró (kb.100-150 gramm) + natúr joghurt+valamilyen gyümölcs pépesítve

V.: szintén valamilyen sovány hús, salátával


Hidd el, ennél drasztikusabb nem kell. Ha esetleg szédülnél a diéta alatt, akkor növeld egy kicsit a szénhidrát bevitelt!

2012. máj. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
53%
ne egyél annyit, édesítőzni rögtön nem kell, hanem vegyél gyümölcscukrot. dm-ben 500-600 forint fél kiló, de mondjuk én csak a kávémba iszom. Unalomból ne egyél és akkor se egyél pluszba, ha anyu finomat főz.Fog még olyat máskor is főzni, sőt te is meg tudod magadnak máskor, amikor nagyon kívánod.cukros üccsit nem kellenek, ha kávézol szedd a minimálisra, mert megköti a vizet. A sör is hizlal ám! Légy rossz lány, mozogj, élj társas életet, az is jó, ha csak a városban sétálsz 3-5 órákat vagy vásárolsz otthonra. Nem kell rögtön futni. Szépen változtass az életmódodon. Itt a nyár, majd jövőre időbe nézz tükörbe..
2012. máj. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
Az éhezős idiótáknak és a kedves gyps kérdezőnek bocs de nem tudok jobbat írni, a futós éhező 5letre...ajánlanám mondjuk a bodybuilderen az alapismeretek vagy a sárga kapszulát abban benne vannak az alapok amivel normálisan lehet kinézni vagy persze futhatsz minden nap és éhezhetsz de ugyan ilyen dagadék leszel, max stagnálsz egy kicsit, vagy kiszámolod az étrendedet és olyan mozgásformát választasz ami illik is hozzá, meg hozzád mert a napi futás alapból idiótaság hol regenerálódsz?hol vannak a megfelelő tápanyag mennyiségek? u.i semmire nem mész drasztikus diétával maximum azzal ha elolvasod az általam javasoltakat.
2012. máj. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Én voltam az első... Nem kell leszólni, a kérdés volt béna, drasztikus diétát kért, én írtam egyet neki. Nem gondoljátok tán, hogy annyira hülye lennék, hogy egy normális diétát ne tudnék írni neki. Tudnék, de a kérdező nem azt kért. Ennyi :)
2012. máj. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jó akkor máshogy mondom. Valakinek egy jó bevált fogyókúra??? Egyébként meg mást se tudtok csak leszarozni a másikat, a rendes ember eltudja kulturáltan is mondani ha valami nem jó,de a parasztok úgy látszik nem nagyon.
2012. máj. 2. 19:13
 10/14 anonim ***** válasza:

ma 16:07

Igen, a 200 kalória nevetségesen kevés, de amit te írtál meg baromi sok. Én ennél kevesebbet eszek és alig megy le 2 kiló havonta(pedig van miből)

2012. máj. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!