Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szálkásító étrend=drasztikus...

Szálkásító étrend=drasztikus diéta? Vélemények?

Figyelt kérdés

Itt olvastam a szálkásító étrendről, aztán gugliztam róla egy ilyen összeállítást:


[link]


Nekem elég drasztikusnak tűnik "halandó" ember számára. Gondolom, aki komoly testépítő, annak szüksége lehet ilyenre egy-egy verseny előtt. Na de, az itt kérdezgető, 4-5 kilótól meg (nem) szabadulni akaró emberek szervezetét nem terheli meg? Gondolok itt arra is pl., hogy mindig az életmódváltás és nem pedig a diéta javallott ilyenkor.


2010. jún. 3. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ennél drasztikusabbat csináltam szálkázásnál. De hát ettől lesz eredmény.
2010. jún. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mi az eredménye? Zsírból fogysz, tehát izmot bontasz?
2010. jún. 3. 10:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Na, hülyeséget írtam, nem "tehát", hanem "vagy".
2010. jún. 3. 10:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát fogsz mindenből, bár ha edzesz, meg sok fehérjét viszel be, akkor izomból nem annyit. Bár iylen drasztkius diéta mellett én toltam Winstrol-t, ami tartotta az izomtömeget.
2010. jún. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valami ilyesmiről van szó. Annyira nem drasztikus ez, kicsit több szénhidrátot azért lehet enni. Meg ezeket a selyemsonkákat, meg hasonlóakat le lehet cserélni sima csirkemellre, az szerintem jobb választás.
2010. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!