Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha kb egy héti tojáson,...

Ha kb egy héti tojáson, levesen, kenyeren, zöldségen és joghurton élek lesz valami eredménye a fogyokurámnak?

Figyelt kérdés

Ja és emellett sportolni is fogok.

Hány kg adhatnák le egy vagy több hét alatt?

Amiket itt leirtam egészségesen fogyhatok le?

Izomból vagy zsirból fogynék?



2012. máj. 2. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:

A tartós hasmenésen kívül semmi más eredménye nem lesz!


A levest hagyd ki, a tojást meg cseréld túróra

(napi 1 kg max), és kezdj baromi intenzív edzésbe, napi másfél - 1 óra


4 nap edzés 3 nap pihenő.

2012. máj. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sulyzózd szét magad, baromi izmos leszel a túrótól, ha rendesen rádolgozol és a beleidet se b@ssza tönkre mint a tojás.
2012. máj. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A levest ne hagyd ki, mert van egy érzésem hogy más főttkaját a nap folyamán nem szándékozol enni. Levesből ehetsz nyugodtan. De azért nézz utána melyik levesnek milyen kcal értéke van. Mert van egy két nagy kcal értékű leveske.
2012. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hm, minden nap kenyér? Ez aztán diétás!

Milyen joghurtra gondoltál? A natúr joghurt oké, a gyümölcsös nem.


Ez pár nap alatt eléggé egyhangúvá válik, egyolaldú lesz a táplálkozás, ezért nem túlzottan egészséges.

Mellesleg ez nem fogyókúra, ez egy elkeseredett kísérlet, hogy hátha sikerül valamennyit fogyni a bizonyos napig (különben miért sietnél ennyire?!).

De sajnos el kell, hogy szomorítsalak, heti 0,5-1 kg fogyás az ideális és ez általában is így van. Hacsak nincs baromi nagy súlyfelesleged egy hét alatt kb. 1 kg-t tudsz fogyni, de ezt az 1 kg-t egészséges életmóddal is leadhatod.

2012. máj. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem nem kellenek az izmok.

Nem értem .. azt irjátok egy másik kérdésemhez, hogy ha változatosan eszek mindent akkor az nem jó

És most akarok enni rendszeresen mindent és most az a baj.

MInjdárt nem eszek semmit.

Kedves utolsó a válaszod 50% jó legalább is én csak annyire tartom hasznosnak.

2012. máj. 2. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!