Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy bűnt követtem el? Annyi...

Nagy bűnt követtem el? Annyi a fogyókúrámnak? Többi lenn

Figyelt kérdés

Ma annyira éhes vagyok egész nap, nem tudom mi van velem. Szóval ettem 2 tányér káposztás tésztát (normál adag), 3 tejszínes süteményt, 2 bundás kenyeret, 1 marék mogyorót, 1 pohár teát. Ez nagyon soknak számít?

Egyébként nem vagyok túlságosan elhízva, olyan 3-4 kiló felesleg van rajtam.


2011. jún. 13. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nagyon kiéheztetted magad a fogyókúráddal előtte. Tapasztalatom szerint kellenek az ilyen napok, kicsit helyreteszi az anyagcserédet, úh ne aggódj.
2011. jún. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem éheztettem ki magam, tegnap is és azelőtt is ettem pont annyit, hogy ne legyek éhes, de kevesebbel is beértem. Ma viszont, most ettem 20 perce és már megint éhes vagyok... Köszi a választ:)
2011. jún. 13. 18:18
 3/9 anonim ***** válasza:

írd le a paramétereidet és hogy mit eszel egy átlag fogyókúrás napon, pl tegnap


bár én olyan hűde nagy zabálást a mai napodban sem látok

2011. jún. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezzel nem vagy egyedül.Ma én is nagyon kívántam a szénhidrátot, és hát nem bírtam ki, hogy ne egyek, ezért ettem, amit megkívántam, persze nem mértéktelenül, hanem mindenből egy kicsit.(Volt benne pizza, tejberizs, keksz..)Persze nem este, hanem 3 órakor, azóta nem ettem, de nem is fogok.Helyette szobabicikliztem 65 percet, így már nincs is olyan rossz hangulatom.:)
2011. jún. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1824 te se az eszedről vagy híres, 3-tól holnap reggelig nem eszel, akkor reggel a falat fogod kaparni az éhségtől
2011. jún. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
162cm és 53 kg vagyok. Sokan azt mondják, hogy ez ideális, de nem így van, mert van rajtam 3-4 kg felesleg, főként a hasamon, combomon. Nem szoktam semmi különleges ételt fogyasztani, csak mindenből kevesebbet eszek az átlagtól. Tehát ha anyukám például sült krumplit csinál rántott hússal akkor megeszek egy rántott húst, meg egy közepes mennyiségű köretet. 3x eszek általában egy nap, de lefekvés előtt 4-5 órával már nem eszek.
2011. jún. 13. 18:34
 7/9 A kérdező kommentje:
És egyébként ha ennyit eszek máskor mint ma huzamosabb ideig, akkor hízok. :/ Szóval elég hízékony vagyok.:S
2011. jún. 13. 18:35
 8/9 anonim ***** válasza:
édesjóistenem, már megint egy kis anorex testképzavaros liba....sportolj, egyél rendesen és ne koplaltasd magad 4-5 órával lefekvés előtt eszel utoljára, az egy masszív sokk a szervezetednek
2011. jún. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sem anorexiás sem liba. Más a csontozatom vagy nem tudom. Lehet, hogy a testtömeg index szerint oké minden, de én érzem azt, hogy ha leülök akkor lóg a hasam mint egy disznónak. Szóval így látatlanba ne ítélj!
2011. jún. 14. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!