Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csupán mozgással tényleg nem...

Csupán mozgással tényleg nem lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék 6-7 kg-t, de ezt mozgással szeretném elérni, nem szeretnék diétázni, mert az evés a mindenem.

Nem eszem olyan sokat, de semmit sem akarok megvonni a szervezetemtől. Diéta címszóval nálam annyi jöhet, hogy lefekvés előtt 3 órával eszem utoljára...

Így tényleg lehetetlen lefogyni?


2012. máj. 2. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha mindennap 3000 kalóriát eszel akkor bizony nem fogsz fogyni:D
2012. máj. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem kb. 2000 kalóriát fogyasztok el naponta.
2012. máj. 2. 20:43
 3/9 anonim válasza:

én meg azért nem mertem diétázni mert gondok vannak a csontjaimmal és észrevettem hogyha nem eszem rendesen akkor sokkal jobban fájnak, úgy oldottam meg hogy kevesebbet eszem, igyekszem folyamatosan csökkenteni a csoki adagomat.., és gyümölcsturmixokat eszem, tojást mert abban is sok a vitamin, kálciumot és nem mellesleg sokat vagyok a szabadban, eddig 7kg-ot fagytam, még kellene 5öt legalább. szerintem az a legjobb megoldás ha arra figyelsz hogy megfelelő vitaminok bejussanak a szervezetedbe és mozogj amennyi jólesik, sima mozgással is fogytam volt annó de keveset, amúgy olvastam hogy nagyon fontos a megfelelő kálcium bevitel ahoz hogy ne izomból fogyjál hanem zsirból

sikert kivánok :)

2012. máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"hogy nagyon fontos a megfelelő kálcium bevitel ahoz hogy ne izomból fogyjál hanem zsirból"

Te, az a fehérje:D persze a kálcium is fontos, de az izom az fehérjerost

2012. máj. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
23%
2012. máj. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet. Tapasztalatból mondom, ugyanis 1 éve heti 5 órát keményen edzek illetve spinracingre járok. Én sem akartam lemondani a zabálásról, de rájöttem másképp nem megy, mert hízni kezdtem.
2012. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha beviszel 2000kalóriát és lemozogz napi 3000kalóriát akkor elég könnyű kitalálni, hogy 1000kcallal többet égettél

ha ezt napi szinten megcsinálod 1 hét alatt lemegy 1 kg

Persze nem csokikat meg zsíroskenyeret kell csak enni de ha belegondolok fél kg ubical hamarabb jóllaksz mint 2 sor csokival pedig kb egyforma a kalóriatartalma a kettőnek

Én úgy fogyok napról napra, hogy sosem vagyok éhes fogyókúra előtt többször voltam éhes mint most és semmi különöset nem cisnálok

2012. máj. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De le lehet fogyni, ám ahhoz nagyon sokat kell mozogni. Ami nem valószínű, hogy beleférne az életedbe. És amint abbahagynád, vissza is híznád a kilókat.
2012. máj. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Smartguy86 ***** válasza:

A fogyás a kalóriadeficiten múlik. Ha többet mozogsz, mint amit megeszel, akkor fogyni fogsz.


A feminás cikkeket meg fenntartásokkal kezelni, mert hihetetlen bullshiteket tudnak összeírni azok a ducijucik, akik még csak a TV-ben láttak edzőtermet, de osztják az észt, hogy hogy kell fogyni...

2012. máj. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!