Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem férek bele a nyári cuccaim...

Nem férek bele a nyári cuccaimba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sejtettem, hogy ez lesz, már rajta is vagyok pár hete az ügyön, de elég lassan faragódnak le a kilóim..

Megéri valami étvágycsökkentővel próbálkozni mely alatt elég fehérjefogyasztással tudnám tartani a jelenlegi mozgástevékenységeimet?


Vagy mit tegyek? 2 naci van ami rám jön.. passzosan.. és elég kényelmetlenül..



2012. máj. 3. 18:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Senki? :( Semmi tanács?
2012. máj. 3. 20:06
 2/6 A kérdező kommentje:
Légyszi, valaki...
2012. máj. 3. 20:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit tegyél, mit tegyél?

Szerintem te is tudod. Egyél kevesebbet, mozogj többet.


Vagy bővebben?


Reggelire egyél tojás fehérjét, zabpelyhet, esetleg tk kenyeret(de abból keveset és ne minden nap), gyümölcsöt.

Ebédre csirkemell salátával vagy kevés rizzsel, grillezett, párolt zöldségekkel. Persze a hús is párolva vagy grillezve vagy lerben sütve zacsiban, szóval semmiképp se olajba. Vacsira egyél salátát, tonhallal, csirkemellel, sonkával, gombával. Vagy túrót.

Ezek között egy gyümölcs, egy joghurt, túró, ilyesmi.

Fuss, biciklizz, aerobikozz.

Édességről, gyorskajáról, lisztes ételekről, olajban sült ételekről mondj le(legalábbis amíg le nem megy, aztán ehetsz néha).

Kb ennyi

sok sikert!

Pikpakk leszalad az a pár kiló felesleg:)

2012. máj. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja és a legfontosabbat kihagytam! A kalória! Számold ki, hogy mennyit kell egyél találsz erre mindenféle kalkulátort neten. De szerintem, maradj 1200 körül, ha gyorsan le akarsz fogyni.

Sok fehérje, kevés szénhidrát!

2012. máj. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez mind megvan, de mégsem haladok sehova..

Kb 2-3 cm-nek kellene lemennie a combomból, hogy OK legyen, de onnan fogyok legnehezebben(mármint mindenhonnan lemennek a cm-k mire ott van egy minimális változás..)

1300 Kcal-t eszek, 60-70 gr fehérjét, kevés zabpelyhet reggel, utána már csak zöldségeket(köretnek, meg vacsira is..)


Direkt ezért kezdtem el időbe, de most nagyon zavar, van egy csomó ruhám, és a 80%-ukat nem tudom felvenni...


(3 hónapig nem tudtam mozogni)

2012. máj. 4. 11:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Herbal zsírégető.

Tapasztalat.

2012. máj. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!