Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretném kipróbálni az...

Szeretném kipróbálni az Update menüket, de nem igazán tudom, hogy mi a különbség az U14 és U15 menü között. Árban láthatóan több a 15-ös, de mennyivel másabb, és miért annyival több, mint a 14?

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 03:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Sztem nincs semmi különbség közte! Amelyik szimpatikusabb azt rendeld, vagy ha úgy van időd, csináld úgy ahogy én. Sajnos én nem tehetem meg,h rendeljem, így csak a lisztet veszem a boltban, abból saját magam készítek mindent (tésztát is gyúrok) Cukor helyett édesítő! Zsemlemorzsát pedig a maradék csökkentett szénhidráttartalmú száraz kenyérből készítek! Mozogj mellé, és a fogyás garantált! Én már -10kg-nál járok! Még van 6 :)
2012. máj. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!