Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő kellene ennek...

Mennyi idő kellene ennek eléréséhez?

Figyelt kérdés
sziasztok :) 165cm vagyok és 60kg. 2hónapja még 52kg voltam csak volt egy műtétem ami miatt fekvésre kényszerültem. szeretnék visszafogyni 50-52kg-ra, úgy hogy orvos által írt diétát kezdek, heti kétszer fogok járni spinningre(1-1óra), ezen kívül heti 4szer 2-3órát lovagolok és mindenhova gyalog vagy biciklivel közlekedek. mennyi idő alatt lehetséges elérni ezt a bűvös 50kg-ot szerintetek? :)))
2012. máj. 4. 19:03
 1/2 Nagilum válasza:
Nézd... nem látlak, de szerintem a 60 kg az pompás súly egy lánynak. :)) Nem jó csontokat simogatni... ;)
2012. máj. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de aranyos vagy köszönöm :) versenyzési súlyom kell visszanyernem főleg :) de tényleg köszi a bókot jól esett :)
2012. máj. 6. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!