Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik olyan oldal ahol egy...

Létezik olyan oldal ahol egy adott magassághoz adott súlyú nők képei vannak hogy be tudjam magam "lőni" hol helyezkedek el?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem látom reálisan hogyan is nézek ki, mihez viszonyítva vagyok kövér vagy normál súlyú. Elvesztettem a kapcsolatot a realitással hiába van tükör és mérleg itthon.
2012. máj. 5. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2012. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De jó hogy van ilyen :) Ezen is látszik hogy a súly mennyire nem irányadó:S Van aki 5 kg-al több nálam ugyanahhoz a magassághoz és csinosabb mint én.. :(
2012. máj. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jéééé tényleg tanulságos oldal:) kár, hogy össze-vissza vannak a képekhez rendelve az alaktípusok (alma, körte..)
2012. máj. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A képeken szereplők tévesen ítélik meg a testalkatukat... Az almánál voltak teljesen arányos alkatúak, míg 1-2 tömbtestű nyugodt szívvel benyomta a homokórát:-D Én most méginkább nemtom a sajátomat :-)
2012. máj. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
engem is összezavart egy kicsit:) akik banánnak írták magukat azok a legjobb alakúak, ezek szerint.
2012. máj. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát ez nagyon érdekes....vajon valóban így van ahogy írták? Nagyon fura, mert 175 centihez 68 kilót állítottam be és jónéhány csaj SOKKAL vékonyabbnak tűnik mint én (176 centi vagyok és 68 kiló).

Vajon reális lehet?

2012. máj. 6. 07:52
 7/8 anonim ***** válasza:
tökjó ez az oldal:D
2012. máj. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Ez nagyon jó,köszönjük első :)
2012. máj. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!