Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SOS! 2hetes diétához keresek...

SOS! 2hetes diétához keresek receptet, tudtok olyat ami bevált? Tudom hogy egészségtelen de bekell férjek a ruhámba 168/79kg

Figyelt kérdés
a ruhát 73 kg osan vettem

2012. máj. 7. 00:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A testsúly nem mércéje annak hogy ki mennyit fogyott. A testúlyunknak csak a töredéke zsír és azt is borzasztóan nehéz elveszteni, miközben millió +1 dologból adódhat több kilós súlyingadozás, különösen a diéta első pár hetében.

Az izomzatnak elég kicsi a térfogata, fogyhatsz akár 8kilót úgy hogy nem fogsz beleférni a ruhába és 4et úgy hogy belefogsz. A 8kilót elveszteni 2hét a 4et meg 8hét. az egyiktől jobb alakod lesz a másiktól rosszab.

Arról most nem akarok papolni hogy a szívizmot nem annyira célszerű bontani ahhoz hogy beleférjünk egy ruhába.

Tudom nem tetszik de sajnos ez van.

Én már azon sem lepődnék meg ha a rubintrékás étrend nem venné figyelembe még a testsúlyt sem.

Biztos unjátok már hogy ennyit károgok csak engem meg zavar (nemtudom miért :D) hogy ennyire tudatlanok az emberek mikor a saját érdekükről lenne szó. De nem írok többet, abbafejezem.

2012. máj. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Basszus NEM vagyok tudatlan...

miért kaptam kb két normális választ?

a szívizom nem fog 2 hét alatt lebomlani..

2012. máj. 8. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!