Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SOS! 2hetes diétához keresek...

SOS! 2hetes diétához keresek receptet, tudtok olyat ami bevált? Tudom hogy egészségtelen de bekell férjek a ruhámba 168/79kg

Figyelt kérdés
a ruhát 73 kg osan vettem

2012. máj. 7. 00:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

minek a koplaláshoz recept?

tudod hogy egészségtelen csak nem fogod fel mit jelent az a szó hogy egészségtelen. Engem nem érdekel az egészséged.

Egyél napi egyszer, nagyon szarul fogsz kinézni és rosszul fogod érezni magad de talán belefogsz férni a ruhádba. Felesleges a koplalást nőimagazinos agyamentségekkel megbolondítani, ugyanaz a hatás ha csak simán koplalsz.

Nemtudom milyen az egészségi állapotod ha megmakkansz vagy ha egy év lesz helyrehozni a hülyeséged én nem válalom a felelősséget. de sok sikert :D

2012. máj. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
képzeld tudom hogy mi az hogy egészségtelen de ez most fontos!miért gorombítasz le ha segíteni nem tudsz?
2012. máj. 7. 01:00
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja az egészségi állapotom kifogástalan csak nem tudtam sportolni 1 darabig
2012. máj. 7. 01:04
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha bele kell férned a ruhádba 2 hét múlva, akkor nem lenne sokkal ésszerűbb lépés egy jó minőségű (triumph) alakformáló fehérneműt venni?? 5 kilót simán "lecsalhatsz" vele.
2012. máj. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
háát elég ciki lenne de nem rossz ötlet csakhogy mégis jobb lenne a diéta..
2012. máj. 7. 01:56
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

[link]


Talán segít, épp eszűbb mint a többi sztárdiéta + edzés mehet mellé ezerrel, hozzáteszem 6 kiló nem 2 hét alatt jön fel, szóval leadni sem biztos hogy menni fog, mondjuk ha valaki csinál egy jó diétát első 2 héten 5 kiló súlyveszteség felléphet, báár az azt jelenti hogy túlzottan sok izmot veszített, ezt 6 héttel ezelőtt kellett volna kitalálnod

2012. máj. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

[link]

Nekem ez anno bevált, 2 hét alatt 8 kg lement, bár nem tudom rád hogy fog hatni, de szerintem gyors és hatásos.

2012. máj. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A triumphal az a baj hogy ha nem fér bele a ruhájába akkor triumphba sem fér bele a ruhájába. Persze látszólag jobb alakja lesz de látod hogy nem az érdekli. De lehet hogy csak nem sikerült elsőre felfogni hogy a 2hetes diétától mindenképp rosszabb alakja lesz.

A tesztoszteron cikk hosszú és bonyolult ahhoz hogy elolvassa.

Tekintettel arra hogy az első válaszomat nem vette segítségnek, (hiszen minek is a valósággal foglalkozni ha az nem tetszik) , marad a narancs diéta.

Az való neked.

2012. máj. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat nem nem 2 hét alatt hanem 6-8 hét alatt amíg nem jutottam el sportolni,nem azért mert lusta vagyok...és összevissza ettem

a szellemi képességeim is rendben vannak...gondolom fura hogy valaki gyorsan akar fogyni a mai világban :)

bármilyen tapasztalat érdekel gyorsdiétával

2012. máj. 7. 13:30
 10/12 anonim ***** válasza:
én egy hét alatt 2.5-3 kilót fogytam úgy, hogy napi 1 órát mozogtam (futás, vagy Rubint Réka Dvd) és követtem a mintaétrendet ami az egyik alakreform DVD-jén van:)
2012. máj. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!