Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1hónap alatt így letudok adni...

1hónap alatt így letudok adni 5-6kilót nyárra?

Figyelt kérdés

Mindennap 1-2óra szobabiciklizés+heti kétszer járok táncolni és amikor van időm edzőterembe.Napi 5 kis adag kaja sok zöldség,gyümölcs,update kenyér..stb. Szerintetek?:)

L/163cm/65kg



2012. máj. 7. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Naná, hogy le! :) csak be is tartsd!

na meg nem kell annyi szobabicikli, elég heti 4x1 óra, pihenni, regenerálódni is hagyd a tested. És nehogy átmenj éhezőbe!! (Sajnos velem megtörtént, egészségesen indultam és egyre csökkentettem a mennyiségeket...) Szóval egyél rendesen.

2012. máj. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Hétvégén vagy jövőhéten kezdem:D

2012. máj. 8. 15:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Kezd inkább ma és kitartást. Előzővel egyetértek.
2012. máj. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azárt kezdeném kásőbb mert netről rendeltem szobabiciklit és hétvége környékére mondták a kiszállítást
2012. máj. 8. 15:59
 5/6 anonim ***** válasza:
ha betartod akokr igen:)
2012. máj. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az alapelvek jók (napi többször kis adag étkezés + mozgás), viszont ebből nem tudtuk meg, hogy hány kalóriát viszel be naponta. Sajnos minden "fogyókúra" esetében számolni kell. Ez talán segít megállapítani a fogyáshoz szükséges napi kalóriamennyiséget: [link]


A napi 1-2 óra szobabiciklizés irreálisan soknak tűnik nekem. Kezdd napi 15-30 perccel, és onnan lehet fokozatosan, heti 5-10 perccel feljebb vinni az időtartamot, max. 45-60 percig. De valójában én a helyedben a rendszeres súlyzós edzést erőltetném!


Sok sikert! :)

2012. máj. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!