Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha tükörbe nézünk, miből...

Ha tükörbe nézünk, miből látjuk, hogy túlsúlyosak vagyunk?

Figyelt kérdés

Ha azt mondom, 168 cm vagyok és 72 kg, akkor azt mondjátok, hogy elhízott vagyok. Egész életemben sportoltam, mindig 56-58 kg voltam, csak meghíztam most kicsit.


A környezetem szerint van rajtam plusz, de nem vagyok elhízott.


Mindenki azt mondja én látom a tükörben. De és ha elfogult vagyok?


Mit néz az ember a tükörben, amiből megállapítja?


2012. máj. 9. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:

én nem a tükörben láttam,hanem fényképeken...Tükörben tudsz úgy állni,és látni magad,h te előnyösnek lásd,szerintem...(legalábbis én tudtam,és leírtam,h áhh,nem is vészes)

Aztán megláttam magam egy fényképen,na ott tudatosult,h ez már gáz...Kerek fej,vastag karok,és úgy általában az 55-60kilós barátnőim mellett elég szembetűnő volt,h ez már bizony sok...

2012. máj. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is a fénykép jobb erre.

De nem a tükörben, saját magadról, csücsörítve és pucsítva, telefonnal készített fajtára gondoltam, hanem a rendes fényképekre!

Családi összejövetelek, kirándulások... Ilyenkor természetes, spontán képek készülnek. Így látod igazán magad. Vagy kamera-felvételen.

2012. máj. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én pont hogy tükörben látom magam dagibnak, mint a képeken. A képeken mindig megnyugszom kicsit , hogy huhh nem is olyan gázos. Úgy látszik ez is változó. Amikor tükörben nézem, nem húzom be a hasam, és nem állok előnyösen, hanem pont előnytelenül, hogy lássam a legrosszabb énemet is. Aztán a spontán képeken, videókon kellemes csalódás ér. Szerintem mérd meg magad centivel (csípő, derék, comb) és nézd meg, hogy átlagos-e(keress rá a neten, hogy mi az átlag)
2012. máj. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hol lehet ilyet találni, hogy mi az átlag? :s

Ez engem is érdekelne... 165 cm-s nő vagyok. Ha esetleg tudsz oldalt, ahol ezt meg lehet nézni, megköszönném.

2012. máj. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

utolsó, tudom hogy nem erre gondoltál, de itt nézegess képeket


[link]

2012. máj. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Köszönöm, nézegetem!!

Ezek szerintem enyhén körte alakom van. :(

2012. máj. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, az ideális homokórán kívül a körte néz ki a legjobban. Az nagyon nem szép, ha pálcika végtagjai vannak valakinek és csak a hasára hízik, ahogy az sem, ha valakinek nincs dereka és ezen fogyással egyáltalán nem lehet segíteni.
2012. máj. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsónál a pont, emiatt soha ne bánkódj, az kifejezetten nőies. Én is az vagyok, és még csak dícséretet kaptam érte. Eleinte utáltam.
2012. máj. 10. 16:13
 9/9 anonim ***** válasza:
sajna nem tudok én se olyan oldalt..:( Amúgy jó, amit itt linkelt valaki, tetszik!
2012. máj. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!