Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jövő hét péntekig mennyit...

Jövő hét péntekig mennyit tudok fogyni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egészségtelen gyorsan fogyni, hogy hamar visszajön, stb. Tisztában vagyok vele. De eddig a fogyókúrám nem úgy alakult, ahogy gondoltam (6 hét alatt 6 kiló, de én 9-et szerettem volna), úgyhogy hogy tudnám jövő hét péntekig azt a három kilót lefogyni? Nem baj, ha utána visszajön, azt majd mozgással, és normális diétával megoldom.

Köszi a válaszokat!



2012. máj. 9. 18:39
 1/3 Blaiseboy válasza:
Szerintem a mozgassal jarsz a legjobban. Sportolok 3 kg-t ket nap alatt leadnak...
2012. máj. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
cardio edzés megy ? jövő hét péntekig midnen nap 60 perc cardio, 1 pihenőnappal, de akkor is sétálj vagy mozogjvalamit. És csak gyümölcsöt egyél , meg egy csomó vizet. Ezzel gyorsan sokat lehet fogyni. (gyümölcskalóriáknak nézz utána, van amit abból is kerülni kellene)
2012. máj. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Remélem meg tudom állni, hogy ne egyek csokit:D
2012. máj. 10. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!