Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha naponta 4x eszek, akkor...

Ha naponta 4x eszek, akkor birok fogyni?

Figyelt kérdés

1) Reggel- müzli

2) Tízórai - péksütemény

3) ebéd - (általában kihagyom) saláta

4) vacsora - saláta, zöldségek



2012. máj. 8. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

1)Reggeli - zabkása

2)Tízórai - rendben, legyen saláta

3)Ebéd - csirkemell, kevés rizs, saláta

4)Uzsonna - túró, kefir, joghurt

5)Vacsora - túró, kefir, ÉS NINCS SALÁTA.


Mi a tanulság? Az étrended gyors felszívódású szénhidrátban gazdag és van benne kb 0 gramm fehérje:D

2012. máj. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem magas a cukrom ( nem vagyok cukros csak közelálltam hozzá) szóval 0 cukros diétába fogtam, és édesítőt(xilitet nyírfacukrot ill. a norbi update) használom.reggelim natur corn-flakes tízóraim egy alma vagy gyümölcs (nem banán mert a cukortartalma az egekben van) vagy tízóraiba szóbajöhet még 1 natúr joghurt / vagy pl joghobella light ami gyümölcsös.az ebéd natúr hús barnarizzsel vagy ilyenek uzsonnára 1 szelet teljeskiőrlésű kenyér, vacsorára pedig 1-2 virsli, de a fontos, hogy vacsira minimális adagot kell enni.és a péksüti, ha ezt a fogyókúrát komolyan gondolod lehet teljeskiőrlésű, a búzafinom liszt helyett pedig zabpehely, vagy rozsliszt.Nyugodtan egyél naponta 5x, a hangsúly az adagokon van.MINDENT LEHET AMI ALACSONY KAÓRIA ILL. SZÉNHIDRÁT TARTALMÚ, csak csínján!!!én 2,5 hónap alatt 5 kilót fogytam...SOK SIKERT!!!:-)
2012. máj. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!