Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt 8-10 kilót...

1 hónap alatt 8-10 kilót leadni lehetséges?

Figyelt kérdés

163cm és 72kg vagyok most. tavaly nyáron 63 voltam, úgyse voltam megelégedve magammal, de a télen a mozgáshiány miatt rengeteg visszajött. 2-3 hónapja próbálkozom megint fogyni, de nem bírom tartani, mert nincs célom. nem tudom mi lenne reális. heti 2-3kg-nak tudnék nagyon örülni, és úgy lenne erőm folytatni. mit csináljak, hogy nyárra formába hozzam magam? melyek azok az ételek, amik betelítik a gyomrot, nem leszünk éhesek, és nem rakódik le? és még hogy milyen testmozgást tudnék itthon csinálni? (suliba van heti 2 tesi és 1 úszás, és ezeken felül) vagy olyan ötletek, amik elveszik a figyelmet az éhségről? minden érdekelne

17/L


2012. máj. 10. 17:41
 1/1 Smartguy86 ***** válasza:

8-10 kilót 2-3 hónap alatt tudsz leadni jó esetben. Ehhez egészséges diéta kell kiszámolt kalóriaigény szerint és mellette legalább napi 1 óra testmozgás. 2 naponta súlyzós edzés, amúgy meg aerob (futás, bicikli, görkori, akármi).


Segítség:

[link]


Olvasd el ezt és máris okosabb leszel! Az eredményekhez meg türelmesnek kell lenned. Könyveld el, hogy erre a nyárra nem biztos, hogy eléred a célodat, de legalább egészséges maradsz és leszel később is.

2012. máj. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!