Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hatásosan...

Hogyan tudnék hatásosan lefogyni? Leginkább hasról és combról

Figyelt kérdés

15 éves vagyok 172 cm és 62-63 kg

egy időben akármennyit ettem nem látszott meg most azonban elkezdtem felszedni a kilókat.


2012. máj. 10. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
egyél egészségesen; sportolj rendszeresen (fekvőtámasz;futás;biciklizés;törzsemelés;felülés) reggel felkelsz (egy úgy 10 perccel korábban) és lenyomsz 25felülést;15törzsemelést 5fekvőtámaszt biciklivel mész suliba. (ha azzal mentél eddig is nem baj) hazajössz megtanulsz meg minden gimnasztikázol;bemelegítessz (gondolom tudod hogyan kell) és aztán futsz úgy kb 0,5 0,75 km-t ezt mindennap megcsinálod. és apám szavaiból: úgy reggelizzél mint egy király úgy ebédelj mint egy miniszter é úgy vacsorázz mint egy paraszt vagyis vacsira csak 1 almát egyél aztán 10felülés 10törzsemelés. jah és uzsizni uzsizhatsz 1 alma körte szamóca stb kerüld a cukros ételeket és az üditőt!üdítő helyett víz. és megfelelően egyél. Nekem így sikerült leadni rengeteg kilót. én 65-kg-ról indultam most vagyok 56,5 kg. 12/L remélem segítettem EGYÉL MINDIG DE MÉRTÉKESEN! ESTE A LEGKEVESEBBET!
2012. máj. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :)) ezek közül a mozgással gondom nem lesz mivel így is minden nap van edzésem ( kosárlabda) viszont az étkezéssel akadnak gondjaim :D túlságosan is szeretek enni. és mivel egész nap nincs nagyon lehetőségem enni este pótolom be. viszont kezdek leszokni erről és oda fogok figyelni azokra amiket mondtál!!!! köszönöm még egyszer segítséged !!!
2012. máj. 11. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:

1 vagyok


Reggel megeszel: pl:2kifli valami vajszerűséggel,tej

Ebéd: Valami főtt kaja

Vacsi: alma/körte/ilyesféle/ha nagyon éhes vagy akkor egy fél margarinos kenyér.

2012. máj. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :))
2012. máj. 13. 20:27
 5/5 anonim ***** válasza:
szívesen:) ha kell még tanács írj privátba
2012. máj. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!