Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A testzsírszázalékos mérleg...

A testzsírszázalékos mérleg átverhető, ha a hónomalá veszek egy 3 kilós csécsi szalonnát, és úgy állok rá?

Figyelt kérdés
Vagy hogy működik ez a "készülék"

2012. máj. 11. 10:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy inkább dobjak a hátamra egy kabátszalonnát?
2012. máj. 11. 10:11
 2/9 anonim ***** válasza:
Háhhá, te hülye vagy! XD
2012. máj. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Végre egy jó kérdés:D Ez a cucc áramot vezet beléd persze nagyon gyengét és nézi a tested elektromos ellenállását,ez alapján közelítő értékben meg tudja határozni a zsírtartalmadat és a víztartalmadat,mert más az áramvezető képességük.Hiába veszel hátadra szalonnát azon nem fog átmenni az áram,mert az egy olyan lusta valami hogy a rövidebb utat keresi
2012. máj. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van tzs % mérő a mérlegemen, lehet annak hinni? Nekem eléggé összevissza adatokat mér.
2012. máj. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 2 palack vízzel próbáltam becsapni.:)
2012. máj. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Áramot vezet belém?


De hogyan? A lábamon át? Vagy meg is kell fognom valamit?


Ha csak a lábamon át, akkor az alsó testfelemen meg is fordul az áramkör, és akkor a felsőtestemet megsaccolja vagy mi?



És ha valamita kezembe is kell fogni akkor azt meg ha bedugnám a szalonnába, aztán magamra ragasztanám?

2012. máj. 11. 19:14
 7/9 A kérdező kommentje:

És a fejzsírszázalékomat hogy tudja megmérni?


Pl ha fél éve nem mostam hajat?

2012. máj. 11. 19:16
 8/9 anonim válasza:
:D Igen ,annyira nem lehet pontos a cucc szerintem se.Életkort ,magasságot nemet,be kell táplálni a készülékbe súlyt meg ugye méri.Gondolom egy beleépített táblázat szerint adja ki a százalékokat a magasság kor súly és áramvezető képesség függvényében.
2012. máj. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell ilyennel bohóckodni, teljesen felesleges, persze aki kitalálta megint zseni volt mert sokan rommá keresik magukat a sok dagadékon akik méregetik magukat minden edzés után, tök mind1 hány % ot mutat, ha alacsony a testzsírod azt úgy is látod, ha fiú vagy 10% alatt már látszanak a kockák, ha meg már látszanak nem mind1 hogy mit mutat hülye mérleg?
2012. máj. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!