Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hete diétázom és edzek...

2 hete diétázom és edzek minden egyes nap, és a mérleg meg sem mozdul! Mikor indul be a fogyás? 5 kg-ról van szó! Kezdem elveszíteni a reményt.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem kárba veszett energia, amit ebbe fektetek, hiszen életmódot váltottam, jó ideje, de amíg túlsúlyom van, addig kevesebbet kell ennem! Napi 5x étkezem, ebből 3 saláta szerű vagy gyümölcs. Rengetek fejes salátát, retket, uborkát, paradicsomot eszek. Turmixolok 2 almát uzsonnára és edzések után fehérjeport szedek. Reggelire általában valamilyen sajtkrémes péksütit eszem (10dkg). Ezt muszáj reggelente ennem, mivel korog a hasam és suliban utálom, ha hallja mindenki, uzsira gyümölcsturmix ebédre főtt tojás, ilyesmi, utána csomó saláta. És az a legdurvább, hogy senki sem hiszi el, hogy ezeket eszem, mivel 55kg 160cm-hez vagyok és husi. Körülbelül olyan vagyok, mint Kim Kardashian kis mellekkel. A fenekemen a csípőmön van zsír és ettől nagyon szeretnék megszabadulni nagyon!! 2 hete csinálom Rubint Réka 2009-es dvd-jét. Ebből megcsinálok 60 percet, ami popsi, csípő, comb és has . Ezt MINDEN NAP (amikor nincs sima edzés) megcsinálom, hétvégente van hogy délelőtt is. Már nagyon jól megy, egyre könnyebb megcsinálnom. Ezen kívül járok K1-re hetente 2x és futok is utána, ez kb 2 óra. Tehát heti 9 órát is edzek!! Rubint Rékát 2 hete csinálom, a K1-et 1 éve. A futást 1 hónapja. Reménykedtem, hogy látni fogom az eredményt. Én vagyok türelmetlen? Mikor kezdenek lemenni a fránya kilók? Éhes már nem vagyok, kb napi 1200kcal-t viszek be a rengetek edzés mellett, 1,5l-t iszok, szedek vasat, cinket, és multivitamint. Étcsokiból hetente pár kocka, ha megkívánom, édesítőt használok cukor helyett.


Létezne, hogy én ilyen vagyok? Nem akarom ezt elhinni. Tudom, hogy függ a genetikától is, de 20 évesen még ezen változtathatok remélem! 5kg-tól akarok megszabadulni, 50kg lenne az álomsúly, ami szép feszes hasat, popsit, combot takar.


20 éves nő vagyok.


2012. ápr. 16. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, folytasd így, be fog indulni. Nálam is, mikor elkezdtem (Update+ napi átlag 30-50 perc torna Rékára) az első 2 hétben meg sem mozdult. Aztán egyszer csak elindult. Most 2 hónap alatt 6 kiló ment le. 2 hete nem tudtam tornázni (a gyerekek betegek voltak...stb), így stagnál kb másfél hete. Szóval ne keseredj, és tanács: Mérj centit! Nekem volt hogy kilóban semmi változás, de hetente 1-1 centi ment le! (pl hasból 1, combból fél...)
2012. ápr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy izmosodtál, és ezért nem lettél könnyebb? Ha így van, annak örülj. Tényleg mérj centit, az jobb mérőszám a súlynál, mert ha izmaid lettek a zsír helyett, akkor azok kisebb helyet foglalnak, ezt így meg tudod mérni.
2012. ápr. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A karom határozottan vékonyabb és feszesebb, az arcomon is látszik, de a hasam továbbra is hájas.:(
2012. ápr. 17. 19:21
 4/5 bomba ***** válasza:
Először általában az arcon szokott látszani a fogyás illetve a mellen,és pont ahonnan a legjobban szeretnénk fogyni (comb,has) ahhoz mindig több idő kell,hogy látványos legyen (tapasztalat...) De azért ne add fel,ehhez sok idő és türelem kell! Ráadásul két hét nagyon rövid idő.
2012. ápr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de én fél éve csinálom csaknem ugyanazt, amit Te. Naponta kétszer keményen edzek, 1300-1500 kalóriát eszem, 100 g fehérjét, 70-80 g szénhidrátot, cukor semmi, tésztafélék, péksütemények semmi, és egy grammot sem fogytam, s mielőtt valaki azzal vigasztalna, hogy de az izom így meg úgy, centire sem fogytam. Már nem tudom, mit tehetnék, csak azt tudom, hogy megőrülök a pocakomtól.
2014. aug. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!