Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ismerőseim és párom és szüleim...

Ismerőseim és párom és szüleim véleménye szerint baj van a fejembe?! Többi lent

Figyelt kérdés

172 cm magas vagyok és 59-60 kg. Nem érzem jól magam a bőrömben nagyon kövérnek látom magam. Semmi ruha nem tetszik rajtam. Elég izmos vagyok sokat sportoltam talajtorna, foci, lovagolok (kockás a hasam stb..). Csontjaim nagyon erősek elég sokszor tapasztaltam már. Méreteim: Derék: 70cm-er. Csípőm: 88 cm. a combom legvastagabb része:62 centiméret. Szerintetek is kövér vagyok? Vagy esetleg hogyan tudnám elfogadtatni a testemet magammal? Kérlek titeket normális válaszokat írjatok!

Egy 18 éves Lány :)



2012. máj. 11. 23:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

akkor jól gondoltam.

a legjobb csajok testzsírja 18-20% között van.

2012. máj. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia, egyáltalán nem vagy kövér, valószínűleg sportos, atletikus alakod van! Nézd, ez nem egy nőcis, lötyögős homokóra alak, hanem inkább egy izmos, sportos nőé, légy büszke rá, hiszen megdolgoztál érte! Örülj neki, hogy a tested ilyen erős, és nem hagy cserben sport közben.


Esetleg próbáld ki a Callanetics combizom gyakorlatokat, azok eléggé megnyújtják a combodat és karcsúsítják a derekadat. Úgy erősítenek, hogy vékonyabbá teszik a tested, nem lesznek vaskos izmaid tőle.


És egy tanács: minden harmincas nő, aki megnézi a 18 éves kori fényképét, rájön, hogy baromi jól nézett ki ennyi idősen, de rengeteget szorongott feleslegesen. Harminc után már nem szorongunk, az önbecsülés megjön pár év alatt, viszont nem jön már ránk a 27-es farmer, csak a 30-as... A helyedben a vékony csípő, kockás has kombinációnak azért nagyon örülnék! Nézd szeretettel magad! Próbálj úgy nézni magadra néha,kívülről, mintha a saját, 15 évvel idősebb nővéred lennél, és ne gyötörd magad feleslegesen. Magabiztosabb biztos leszel még, de legjobban most nézel ki, az biztos!

2012. máj. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nem vagy kövér, de nekem 165 cm/64 kg-al 59cm-es a combom legvastagabb része, és a derekam(bár az több) 73 cm.Ha te így jól érzed magad akkor rendben van.De én pl. utálom, hogy vastag a combom, szóval én mindenképp akarok fogyni kb 8 kg-t.
2012. máj. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!