Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A régi bevált módszer nem jó...

A régi bevált módszer nem jó a fogyáshoz? Reggelizz úgy mint egy császár.

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha fogyózól akkor már a reggelit is szolidra kell venni,sajna .
2010. aug. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 timido ***** válasza:

én így csinálom.

reggelire csoki, kettő tk zsemle, tej, kakaó

ebédre már csak könnyebb kaják.

vacsira 2 db natúr jpghurt

vagy 125 gramm túró

vagy sajt

2010. aug. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

és a legutolsó válaszolónak bevált egy a reggelire zsemle,csoki, délre könnyebb, estére meg alig dolog?:D

csak mert hasonlóan eszek én is ,de eddig nekem sajnos nem segített...

2010. aug. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 2-nak nem sokáig fog működni, 2 joghurt nem vacsora.
2010. aug. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ez egy teljesen értelmetlen hiedelem. Az erőművi raktárházba teljesen mindegy, hogy mikor viszik be a fűtőanyagot, reggel, vagy este, a lényeg, hogy bekerül és akkor magasodik a polcon a tartalék. Ez jelképezi a szírpárnáidat.


csak kétféleképpen csükkenthető a raktárházban a tartalék mennyisége.

1. ha kevesebbet viszel be, ez tökmindegy, hogy mikor történik, az a lényeg, hogy az összmennyiség legyen kevesebb.


2. ha többet égetsz el a kazánban, ez azt jelenti, hogy többet, megerőltetőbbet mozogsz.


Nincsen harmadik megoldás, ha nekem nem hiszel nézz körül az ismerőseid között és attól kérdezd ezt meg,m aki mindig mindenből ötös volt.


Akik a fogyókúrás recepteket adják, azok általában olyanok, akik végig bukdácsolták az iskoláikat.

2010. aug. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És akkor mi a megoldás ?
2010. aug. 18. 12:42
 7/8 anonim ***** válasza:

ugyanmár dehogynem működik! (amúgy ez a Norbi diéta alapja is, én nem csináltam de azt tudom hogy sokan fogytak vele)

Ha nem lenne igaz, akkor azok, akik (munka miatt például) egész nap nem esznek, majd vacsorára jól bezabálnak, nem híznának semmit.

igenis fontos, hogy mit mikor eszel meg...

és amúgy jó módszer, én is sokat fogytam vele. pl szénhidrátot mindig csak reggel eszek. vacsorára csak valami könnyűt... saláta, ilyesmi.

2010. aug. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nyilvánvaló dolgon nem vitatkozok. Az állatok kivétel nélkül minden esetben evés után alszanak, a tigrisen mégsincsenek zsírpárnák...


Az embernél sincsen ez másképpen.


A dolog fordítottja esetleg működik.

2010. aug. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!