Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyott már vki úgy, hogy...

Fogyott már vki úgy, hogy esténként egy egész citrom levét kifacsarva vízzel megitta? Én ismerek vkit, akinek bevált, de van még olyan, akinek bevált a módszer?

Figyelt kérdés
Újságban olvastam, hogy a C-vitamin zsírégető hatású, és ha este iszunk citrom levet, az égeti a zsírt.
2011. febr. 24. 08:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Anyukám minden nap iszik ilyet, nem a fogyás, hanem a c vitamin miatt, de egy dekát nem fogyott tőle.

Akkor fogysz, ha kalóriadeficited van. Ettől nem lesz.

2011. febr. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Hát biztos nem megy kárba a sok C-vitamin :)

De remélem nem csak haladzsa, hogy fogyni lehet tőle... :)

2011. febr. 24. 08:12
 3/18 anonim ***** válasza:
Jaj, ha ilyen könyű volna, a fogyókúra szó nem is létezne... Nyilván nem működik.
2011. febr. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De én ismerek olyat, aki fogyott vele, nem is keveset. És azért tettem fel a kérdést, hogy van e még vki, akinek bevált a módszer.
2011. febr. 24. 08:17
 5/18 anonim ***** válasza:
Az a valaki mellette kevesebbet is evett, csak nem vette észre. A citrom önmagában nem fogyaszt.
2011. febr. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Viszont hallottam már olyanról, hogy valaki úgy fogyott le, hogy egészségesen táplálkozott (nem koplalt meg semmi, csak rendesen evett húst, gyümölcsöt zöldséget!), és mozgott melette!


Tudom, szörnyen hangzik, meg minden, de képzeld, a lány utána nem csak, hogy jobban nézett ki, de még egészségesebb is lett! Meg izmosabb, meg jobb hangulatú. Meg állítólag nem is koplalt, sőt, emberhez méltó mennyiségű és minőségű kaját juttatott be a szervezetébe, és mégis fogyott! Bár azért ezt már én sem hittem el, elvégre, anélkül, hogy hetekig szenvedne, hogy lehet fogyni...(</irónia>

2011. febr. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Én rendesen étkezem, nem koplalok, de esténként megiszok egy egész citromot kifacsarva vízzel.

És mozgok is mellette.

2011. febr. 24. 08:27
 8/18 anonim ***** válasza:
én szoktam inni nap közben is, mert nem iszok édes , meg szénsavas lötyiket, csak vizet, de elég gyakran rakok a vizembe citrom levet.. savanykás, és én úgy vettem észre hogy kicsit csillapítja az éhséget. Nyáron még jobb , mert kicsit savanykás, és így felüdít :)
2011. febr. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%
És majd ne csodálkozz, hogy citrom lemarja a fogadról a zománcot. Ilyen hülyeségnek még valaki be tud dölni. A fogyókurához diéta és mozgás kell!
2011. febr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy naponta egy egész citrom leve égeti-e a zsírt, de a gyomrot biztos.
2011. febr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!