Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki esetleg ismeri, tudna...

Aki esetleg ismeri, tudna véleményt mondani?

Figyelt kérdés
[link] Nem hirdetni szeretném, csak megrendeltem a könyvét, és valakinek esetleg bevált már?
2012. máj. 12. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
nagyon jókat ír,anno én ezzel fogytam 7 kg-t,akkor túlsúlyos voltam. A további fogyáshoz azonban nem volt elég ott már saját fejem után mentem kalóriát számolgatva.:)
2012. máj. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ő mire esküszöm, szerinte csak oda kell figyelni hogy mit eszel vagy számolgatni kell a kalóriákat, valamint kalóriaszámolgatással jobb eredményt értél el? :)
2012. máj. 12. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:
én is beszeretném szerezni, de még gyüjtők rá.. csak ajánlani tudom
2012. máj. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az a jó benne,hogy könnyen betartható,amolyan bevezetés (vagy lezárás) a kalóriaszámoláshoz-nekem legalábbis az volt,csak egy bizonyos súly alatt (pl nálam 170 centihez 62 kg-nál már át kellett váltani,mert nem ment lejjebb a súlyom) ez már nem elég a fogyáshoz.(egyébként lehet,hogy ez életmódváltás,tehát sosincs vége) A kalóriaszámlálás kicsit kényelmetlenebb,és bonyolultabb,de ott nincs az az érzésed,hogy lehet,hogy a mai az több kaja volt,mivel kiszámolod,és logikus,ha annyi amennyitől fogysz (1200-1500),akkor fogynod is kell. De ezzel nagyon észnél kell lenni,hogy ne menjünk ez alá,mert onnan már csak egy lépés az anorexia. Ez mondjuk nem saját tapasztalat,de azért csak óvatosan..:) Az Ő módszeréhez annyit,hogy biztos könnyebb tartani az étrendet hosszútávon,meg ha az ember pl nem tud főzőcskézni magának mindig,és többet jár vendéglőbe,mert ott nem tudja a kalóriát lesni,akkor nyilván jobb,de persze egy nap nagy kajálástól egy deka se megy fel,a kalóriáshoz még nem tudok hozzáfűzni semmit,mert jelenleg is fogyózom,nem tudom milyen lesz,ha abbahagyom,de kis sporttal,meg józan paraszti ésszel továbbra se lesz gond a súllyal szerintem,legalábbis,nővérem jól boldogult azután is,hogy abbahagyta a kalóriák számolgatását.
2012. máj. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!