Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti hány km-t bringázzak?...

Heti hány km-t bringázzak? (FELPONTOZÁS)

Figyelt kérdés

fogyokurázom kaloriaszámlálással.

van rajtam 5 kg felesleg és 13 éves vagyok

mivel növésben vagyok nem szeretném elvesteni a melleimet mert nagyon szépen fejlödnek.

ugy szeretnék lefogyni h ne lojon le a böröm sehol és feszes legyen minden részem.

futás kizárva

azért irtam h heti, mert amikor esik az eső nem tudok bringázni.



2012. máj. 13. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent a kérdés után, hogy (FELPONTOZÁS)?
2012. máj. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tetro ***** válasza:
szerintem 8-10 km-es távokkal kezdj, aztán 20-30. heti négy alkalommal. olyan 150-160as pulzuson.
2012. máj. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. az azt jelenti h kapsz egy zöld kezecskét. ilyet azért szokom irni, hogy minél több válasz érkezzen az ilyen sürgös kérdésekre.


2.köszönöm. :)

2012. máj. 13. 17:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem örülök, hogy 13 évesen fogyózol. A sport viszont mindenki számára hasznos. Szerintem ha elmész hetente 3 alkalommal egy órára, máris sokat teszel az egészségedért. De nyáron - ha nagyon megtetszik a bringázás - akár minden nap elmehetsz. Ahogy jólesik.
2012. máj. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sajnos rajtam is van kb.5 kg felesleg.Én bringával járok melózni,oda 6km. és vissza is 6 km. tehát én napi 12 km.ert tekerek.A heti 60 km.meg sem kottyan,egy dekát sem fogyok.A kerékpározást kombinálni kell egy kis aerobickal és kevesebbet kell enni.
2012. máj. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát én 17 éves fiú vagyok, én heti 170 kilométert általában lenyomok, de van, hogy a 200 is megvan, néha még több... teljesen amatőr szinten, trekking bicóval, semmi országútizás, vagy versenybicózás... hát mondanom sem kell, fogyok ("szálkásodok") rendesen, mert a diétám is jó mellette... szóval neked bőven elég lesz heti 50-60 km sztem...

kalóriaszámolásnál ne csak a kalóriát számold, hanem a fehérje meg szénhidrát bevitel arányát is tartsd be... mert ha beviszel egy nap 1200-1400 kalóriát, de az mind szénhidrát, vagy 30 százaléknál több fehérje, akkor a szervezeted látja kárát.(túl kevés fehérjénél izomból fogysz sokat, túl soknál elsavasodsz, vesegondjaid is lehetnek előbb utóbb, a kevés szénhidrátnál meg leáll az anyagcseréd, ergo a zsírégetés is). de azért ne vidd túlzásba a diétázást, csak ne egyél semmi sütit, meg tésztát krumplit is hanyagold, helyette borsót meg babot egyél. gyümit is kevesebbet egyél, zöldség viszont menjen. egy 13 éves kislány testét még jobban megviseli az ilyen életmód, mint egy 17 éves 85 kilós fiúét :D

2012. máj. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én sem örülök annyira, hogy fogyoznom kell, de már elegem lett abbol, hogy mikot tükörbe nézek és egy tehenet látok. Nem vagyok éppen olyan kövér csak 5 kg felesleg, de szeretném, ha meglennék elégedve magammal. Már 10 évesen is gondjaim voltak a kiloimmal. Köszii mindenkinek a kedves válaszokat. :)
2012. máj. 13. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!