Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak velem van ez így?

Csak velem van ez így?

Figyelt kérdés
Valahányszor elhatározom, hogy na most elmegyek futni, vagy egy olyan időszak jön amikor nincs időm enni se rendesen, vagy olyan sz*r az idő, hogy nem megyek. Mással is van ez így? 16/L

2012. máj. 13. 19:20
 1/4 anonim válasza:
Nálam is ugyanígy van..Például szerdán elhatározom,hogy na holnaptól nem eszek sokat,és pont akkor kínálgatnak csokis sütikkel meg csipsszel,és persze,hogy eszek belőle én hülye:D sokszor határozom el magamat de eddig sosem tartott tovább egy hétnél.amit addig fogytam azt már rég visszahíztam.Holnap megint nekikezdek de már több minden motivál mint az előző alkalmakkor.Te is válassz valami motiváló dolgot,és ne keress kifogásokat!:)
2012. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hatodik hónapja tornázom reggel-este. Rutinná vált.
2013. jún. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Archi^^ válasza:

Döntsd el, hogy tényleg fontos-e a jó alak. Ha igen, menj le futni, ha nem, maradj otthon.

Egyébként nézz motivációs videókat YouTube-on nekem sokat segítettek.

2013. jún. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A tinik futása végtelenül értelmetlen 'edzés'.


Menj el önvédelmet tanulni (harcművészet edzésre) vagy Jógázz, Pilatesezz..

Eddz otthon jobbféle erősítő videók alapján.


Ne egyél kenyeret, lisztes-cukros-tejes ételt, valami edzéssel amit hetente azért 3x-4x csinálsz és több mint a flabélos, eredményes leszel.

2013. jún. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!