Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma kezdtem a 13 napos diétát,...

Ma kezdtem a 13 napos diétát, velem tart valaki?

Figyelt kérdés
Most megyek a boltba megvenni a 25grammos marhahús szeletet :D

2012. ápr. 25. 17:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én elkezdeném, de nem szeretem a marhahúst, nagyon nem. De sok sikert neked! :)
2012. ápr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Viszont, ha van eredmény, kérlek írd már meg, mert kíváncsi vagyok. :) Ha tényleg hatásos leküzdöm azt a marhahúst. Első voltam. :)
2012. ápr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Én se szeretem,de most fogok nekiállni megsütni! pff :D

legyűröm,mert már kopog a szemem....

2012. ápr. 25. 18:28
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi:))
2012. ápr. 25. 18:28
 5/14 anonim ***** válasza:
Én egy 10 naposba kezdtem bele, de nem tudom bele-e merjek vágni egy 13 naposba.. :S Minden esetre holnaptól kezdem. Sok sikert neked is! :)
2012. ápr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hajrá neked is a 10naposhoz! Ha van kedved leírhatod 10nap múlva az eredményeid:)
2012. ápr. 25. 19:25
 7/14 anonim ***** válasza:
13 napost en is megcsinaltam, lefogytam 4 kilot, amit egy honap alatt visszatettem, szoval nem ajanlom, egyaltalan nem. Millio kurat vegigprobaltam, de rajottem, hogy a napi 5szori etkezes a nyero, mellette sok mozgassal.
2012. ápr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lefogytál 4 kilót vízből. Viccet félre téve, ezek az x napos kúrák sajnos nem érnek semmit. Ugyanis, ha visszatérsz a régi megszokott táplálkozásodhoz, akkor bizony vissza jönnek azok a "leadott" kg-ok, ráadásul még több is, mint ami lement volna. Azért volna, mivel zsírból semmit nem adtál le. Ha komoly eredményeket akarsz elérni tartósan, akkor hosszabb távra kell tervezned és egy normálisan összeállított étrendet követned, nem ilyen bohóckodásokat. A sport pedig elengedhetetlen a sikerhez. Ezek a kúrák így semmit nem érnek, ha zsírtól szeretnél megszabadulni.
2012. ápr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tudjuk mi ezt is:) Én már végigcsináltam a 15 napost, amit 1éven át tartottam(minusz 9kg volt),amíg el nem kezdtem újra a fog.gátlót...Mivel azóta abbahagytam le is ment a feleslegem nagyrésze, csak picit rászeretnék segíteni.Utána jöhet a kondizás és az életmódváltás.
2012. ápr. 25. 21:09
 10/14 anonim ***** válasza:
Először azt hittem poén a kérdés, aztán rájöttem , hogy még sem. Minden esetre, ha még is tisztában vagy a dolgokkal, akkor tudod, hogy semmi értelme, egy ilyen x napos kúrába belekezdeni. Helyette én már most megtervezném a dolgaimat, az étrendem és az edzéseimet. Ha jó úton akarsz járni, elég csak egy ösvényen elindulnod, de az a jó legyen. Sok sikert!
2012. ápr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!