Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami tippetek van arra hogy...

Valami tippetek van arra hogy milyen módszerrel lehetne kicsit fenékből fogyni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 13. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Nincs helyi fogyás, ha csak ott van szerinted felesleged akkor is ugyanaz a megoldás mint egy kövér embernél.

Diéta + edzés. Javul az alakod a tartásod , fittebb leszel és kisebb lesz a feneked. :)

Feltéve hogy egészséges diétát csinálsz megfelelő tápanyagbevitellel és normális edzéseket (futás vagy HIIT vagy aerob + teljes testes súlyzós eddzés, ilyesmi )

A jó testhez ugyanaz a kemény út vezet mindenkinek.

2012. máj. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fenékgyakorlatokkal:

http://www.youtube.com/watch?v=8z_cP0TmQjI


Nem baj, ha nem megy elsőre, de csinálgasd!:)

Én még csak 1x próbáltam, de 2 napig éreztem a popsim, szóval jók!:)

2012. máj. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ultrahangos zsírbontással! [link]

Fájdalommentes, viszonylag gyors és célzottan fogyaszt, csak ott, ahol használod! Ez azért fontos, mert ha fogyózol, akkor a melledről is fogyni fogsz, és az arcbőröd sem ússza meg, sajnos...

2012. máj. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyébként van helyi fogyás, vagy helyi formálódás: minél több izmot mozgatsz meg egy adott helyen minél intenzívebben, annál inkább fog az adott hely formálódni, feszesedni, zsírt égetni, kisebbedni..

(pl. ha combot akarunk vékonyítani, akkor sok comb-specifikus gyakszit kell végezni)

2012. máj. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ez eszméletlen. Most komolyan, az egy dolog hogy kreténség leírni a fenékgyakorlatokat miután leírtam hogy nincs helyi fogyás, de az ultrahangos válasznál el is estem a székről. Aztán meg még meg is magyarázzátok hogy de van helyi fogyás. Az izmot lehet formásítani a zsír alatt de a fenékgyakorlatok nem zsírt használnak energiaforrásként hanem a bennük lévő glükogént. Zsírt helyileg égetni nem lehet.
2012. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát én nemtudom, de amióta csinálom rendesen a comb-és fenékgyakorlatokat, azóta igencsak más formájú a fenekem: kisebb, feszesebb, kerekebb.. a combomon is látszik, hogy kezd tök jó formája lenni..

Nem tudom miért kell elvenni egyesek kedvét a mozgástól, de az ilyen okoskodó emberektől én is leesek a székről..

2012. máj. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És csak szólok kedves nagytudású, hogy van olyan gépi zsírbontás, meg narancsbőrkezelés ami igenis hat. Én nem próbáltam, mert nem volt rá szükségem, de láttam már olyat, aki igen. Pénzbe kerül, de van olyan akinek nincs más választása (mert eléggé elszánt, de túl sok mindent kellene helyrehoznia a saját testén), és ilyesmihez folyamodik a mozgáson és az életmódváltáson kívül.

Mindegy.

Nem kell ennyire elzárkózni azoktól a dolgoktól, amiket nem is ismersz, vagy nem akarod elfogadni a létezésüket.


A kérdező pedig kicsit akar fenékből fogyni, amire igenis jók a popsigyakorlatok.

2012. máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt szeretem ebben a témában. Mindenki vél tapasztalni valamit, aztán ahhoz foggal körömmel ragaszkodik. Én legalább olvasott vagyok egy kicsit ezen a területen.

A mozgás fontos, de az izommunka nem éget zsírt, és főleg nem célzottan. De segít a fogyásban és az alakformálásban. Csak ha azt hiszed helyileg égeted a zsírt totálisan félrevezeted a kérdezőt, ugyanis a fenékgyakorlatokkal szinte semmit nem ér a teljes testes edzéshez képest.

Egyébként elnézést hogy értek hozzá ,tudom hogy ez nagyképűségnek számít. Az izmoknak megvan a saját energiaraktáruk, ami szénhidrátokból áll ,gyorsan és könnyen hozzáférhető még a zsír égetése rengeteg időt és oxigént igényel és nem szolgáltat elég gyorsan energiát egy izom összehúzódáshoz. De ha érdekel a szénhidrátok elhasználása nagyon fontos mert akkor a megevett (megfelelő minőségű) kajával azt pótoljuk nem pedig a zsírt. Apró adalék az előző dologhoz hogy a zsírszövet nem kapcsolódik közvetlen módon az alatta lévő izomhoz.

Az ultrahangra meg a narancsbőrre nem is reagálnék, nyilván nem a diétától fogyott, vagy vizet izzadott ki az illető hanem egy szénből és hidrogénből álló vegyület "szétrezgett" és eltűnt a semmibe (vagy hogy is van, vízzé varázsolódik?). Fáj néha a hülyeség.

2012. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!