Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggelire és vacsorára 2db...

Reggelire és vacsorára 2db teljeskiőrlésű kenyér 1-1szelet sonkával és 1paradicsommal jó? Ebédre rizst eszek hallal vagy valami hússal és salátával, emellett futok és biciklizek, így tudok zsírt égetni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 21:58
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem igen! Már maga a menű is jól hangzik.
2009. jún. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jó.
2009. jún. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Krisz85 ***** válasza:
71%

EZ napi 3x i étkezés ami édeskevés.

Tehát nem.


Állj rá a napi 5-6-7x evésre, egyenletes időközökkel. REggelire töltsd fel a máj és izomglikogént, plusz a vércukrod, ezt zabpehely és banános fehérjés kombóval célszerű csinálni természetesen csak reggelire, azonnal ébredés után. Néha mehet pl. teljes kiörlésű kenyé, tojásrántotta fehérjéből, és narancslé 100% os is reggelire.

Fogsz tudni zsírt égetni, de számít hogy mennyit futsz és bicajozol, milyen intenzitással, és itt nem azt értem hogy egyre többet az jobb.

Ez így kalória szinten szerintem édeskevés, zsírt pl. egyáltalán nem viszel be, és fehérjét sem, a szénhidrát talán rendben van, bár kétséges.

Állj rá egy normálisabb étrendre, de az alapanyagok már jók, ez jó pont! értem ezalatt a telj. k. kenyeret, a halat és a zöldséget és a rizst, szóval nem vagy reménytelen, jó úton jársz, csak még jó nagyokat kell finomítani az étrendeden hogy rendben legyen.

2009. jún. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azért nem hoztam ilyen drasztikus változtatást mert már 6-7kg lement és még egy 4-5öt akarok már csak leadni .
2009. jún. 26. 22:51
 5/8 Krisz85 ***** válasza:
akkor másképp fogalmazok, a maradék zsír leadásához, ami nem lesz könnyű pont erre az általad drasztikusnak vélt /amúgy egyáltalán nem az, hanem inkább normális/ változtatásra lenne szükség.
2009. jún. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

na végre!


egy félig-meddig felvilágosult kérdező!

nem olyan reménytelen, mint a többi idióta, aki mindenféle 90napos diétás hizókúráktól vár csodát!


szóval akkor, mint a előtte szóló is írta, reggel töltsd fel magad fehérjével, és ch-val.


kb 2-3 óránként egyél, így a szervezeted normál mértékben termel inzulint.


egyél sok rizst, és csirkemell filét, vagy bármi sovány húst a fehérje miatt.


este lefekvés előtt pedig javaslom a zsírszegény túrót, az egész éjjel ellát fehérjével.


gyümölcsöt csak reggel fogyassz ha szereted.


viszont ha unod a rizst, mehet nyugodtan mellé/helyette brokkoli, spenót, meg ilyenek.


sok sikert

2009. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kössz, a válaszokat meg mindent, és mit ehetek akkor, ha nem szeretem a túrót? kefír se nagyon megy a joghurt még csak-csak.
2009. jún. 27. 20:38
 8/8 Krisz85 ***** válasza:
tejsavófehérje táplálékkiegészítő,vagy hús, konzerv tonhal, csirkemell úgy 10 deka kb.
2009. jún. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!