Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a teljeskiőrlésű kenyér...

Ez a teljeskiőrlésű kenyér megfelelő?

Figyelt kérdés

Régebben reggelire mindig egy sima zsemlét vagy kiflit ettem, de most vettem egy csomag teljeskiörlésű toast kenyeret. Egy szeletben van: 60 kcal és

szénhidrát: 10,3g

fehérje: 2,1 g

zsír:0,8 g

élelmi rost: 1,6g.

Ha ebből reggelente megeszek két szeletet valamilyen felvágottal, és zöldséggel, akkor az jó ugye?


2010. márc. 30. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
én cukorbeteg vagyok, fogyókúrás kalória és szénhidrátmennyiséggel. nekem reggelire 35 g szénhidrátot lehet enni, én ilyen típusú kenyerekből 3 szeletet és zöldséget vagy 2 szeletet és 2 dl tejből készült kakaót/tejeskávét szoktam inni.
2010. márc. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
ja, vagy 2 szelet kenyeret és 1 szem gyümölcsöt (1 db narancs, alma, körte, barack, ilyesmi).
2010. márc. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Két dolgot nézz meg a kenyéren:

- "tartósítószert nem tartalmaz" felirat és

- ne az legyen, hogy "teljes kiőrlésű liszttel", hanem valóban nagy százalékban abból készüljön. Ezt első ránézésre onnan tudod, hogy egy kis darab is baromi nehéz belőle.

2010. márc. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!