Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túlzásba estem a "hízókúrával"...

Túlzásba estem a "hízókúrával"? Előtte-utánna képekkel

Figyelt kérdés

Másfél évvel ezelőttig rendszeresen sportoltam, aztán mikor abbahagytam elkezdtem hízni, megtetszett, hogy kicsit gömbölyödtem, nőiesedtem (elején c. kép) . Emiatt nem figyeltem arra, hogy mit és mikor eszem, és az adagok is nőttek. Mint a képeken bizonyára látszik jónéhány kilót sikerült felszednem, és jócskán kigömbölyödtem.

Engem ez nem igazán zavar. A környezetem viszomt egyre több csipkelődő megjegyzést tesz az alakomra.


Mi a véleményetek a képekről? Szerintetek melyik képen hány kiló vagyok? 162 cm vagyok


elején(ennél voltam vékonyabb is) : [link]


közben: [link]


most: [link]

[link]



2012. máj. 17. 00:51
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:

Nem vagyok terhes. Szerintem látni a világon elég sok olyan nőt, akinek nem lapos a hasa. Ők akkor mind terhesek?


Egy másik komentre reagálva: itt a GYK-n is találkoztam már olyan képsorozattal, ahol a kérdező nem a terhességét örökítette meg, hanem a hízását. Akár be is linkelhetnék jónéhány ilyen kérdést, de az nem folna fair a kérdezővel szemben. Ezért javaslom a kételkedőknek a kereső értelemszerű használatát :)

(minden kioktatásvagy valami ilyesmi nélkül)

2012. máj. 17. 07:03
 12/49 anonim ***** válasza:
Szia. Hát szerintem az elsőn lehetsz 60-65 kg, a másodikon majdnem 80, a harmadikat meg nem tudom belőni. Én voltam már majdnem 90 kiló is, de ott is kisebb voltam, mint te az utolsó képen, kb. úgy néztem ki, mint a másodikon. (165 cm-el) Mondjuk a lábad nagyon szép, csinos. Kicsit a pocit feszesíted és nagyon nőies leszel. (Ne haragudj, ha sokat írtam, lehet rajtam máshogy oszlott meg a súly, de én ha magamat látnám, ennyit mondanék.)
2012. máj. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:

Elején sem voltál olyan nádszál hogy híznod kellett volna. Ha te így jól érzed magad akkor okés, de gondolj arra a sok betegségre ami a túlsúlyos emberek velejárója. Szerintem te is jobban éreznéd magad a bőrödben ha mozognál és kicsit odafigyelnél az étkezésedre. Nem lehet hogy a kajálásba menekültél valami miatt?


Nem kell csontkollekciónak lenned, de nem olyan szép ha egy nőnek a bugyijára lóg a hasa. Ne haragudj hogy így kimondom, nem bántásnak szánom, de szerintem sportolj kicsit mert az ízületeid, lehet nem bírják majd a folyton gyarapodó súlyodat. A szívedet is meg fogja viselni. Nem vagy túl súlyos, de azért lenne ott egy 10-15 kg amitől ha megszabadulnál akkor is gömbölyűbb, de vékonyabb lány lehetnél. És én biztos vagyok benne hogy úgy jobban tetszenél magadnak. Főleg hogy egy nemrégiben kitett kérdésedben írtad hogy a barátodnak sem tetszel így. Érdemes ezért egy kapcsolatot felrúgni?

2012. máj. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:

Közelitít a 80at? Ne viccelj én is voltam 80 kiló, de nem voltam ekkora!

Szerintem az első képen vagy 65, a másodikon 75, a harmadikon 85 felett.

Elhíztál. Lehet most úgy érzed, hogy nem zavar annyira, de aztán jön a villámcsapás, hogy úristen, hogy nézek ki? Én is így voltam. Az utóbbi 4 évben voltam 48, 60, 70, 80 is. Most újra 68, de le akarok menni megint 60ra.

Igaz, nem szép aki naygon gebe, csini is voltam az első képen, de aztán nagyon elszaladt a ló. És egyre csak romlani foig a helyzet.

2012. máj. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:

Először is: amíg téged nem zavar, és beteg sem vagy, addig mindegy, ki mit gondol, ne törődj vele.

Másrészt: (ez most nagyon őszinte lesz), SZERINTEM (tehát az én megítélésem és értékrendem szerint, amivel még egyszer mondom: nem kell törődnöd) elhíztál, igen. Én nem érezném így jól magam, sőt, mikor olyan voltam, mint te a legelső képen, akkor elkezdtem fogyózni...

De ez számodra nem kell, hogy jelentsen bármit is, csak a kérdésedre válaszolok.

2012. máj. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
Ne azzal torodj, hogy mit mondanak, vagy hogy zavar-e. Az EGESZSEGeddel torodj. Ha nem akarsz 50 evesen infarktust, jobb lenne, ha lefogynal!
2012. máj. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
Az ilyen hasra hízás a legveszélyesebb! Zsírban úszik a szived, meg a szerveid! Ez nem játék!
2012. máj. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
Kövezzetek meg, de ezt az infarktus, meg egészség dolgot azért túlzásnak tartom. Van rajtam vagy 20-25 kiló plusz ok, de azért ez még nem jár egészségkárosodással. Persze csak ha nem hízok tovább. (nem akarok tovább hízni!!!)Más lenne a helyzet, ha lennék vagy 100 kiló, akkor már azt mondanám, hogy igazatok van.
2012. máj. 17. 08:16
 19/49 anonim ***** válasza:
szerintem ez nagyon sok, főleg, hogy mind ezt másfél év alatt...
2012. máj. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
Ha te úgy érzed nem estél túlzásba, de a családod, barátod, és a környezeted szerint igen. Sőt szerintünk is ez azért elég drasztikus változás ilyen rövid időn belül... akkor miért írod ki a kérdést ha szerinted ez így jó?
2012. máj. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!