Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16/F KÉPekkel felsőtestes kérdés?

16/F KÉPekkel felsőtestes kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a problémám, hogy este, vagy egy kiadósabb ebéd után a hasam jóval nagyobb lesz, mint alap állapotban lenne. Reggel már közel áll ahhoz, hogy meg legyek vele elégedve, azonban egy kis kaja vagy ivás után megnő, aztán már olyan mintha kövér lennék (nem vagyok sovány csak na :D) és zavar. Mit tegyek? Felüléseket, haspréseket, lábemeléseket, hogy erősödjön a hasizmom? Régen szoktam, csak aztán abbahagytam, meg régebben többet sportoltam, bár hízni nem híztam azóta. Ja meg akármekkora is lehet a hasam, de ha feszítem akkor szerintem látható egypár kocka rajta, ha ilyen lenne alap helyzetből elégedett lennék :D. Mindegy hogy kaja előtt vagy után, akkor is látni. Szemléltetem képekkel a helyzetet, a segítségeteket kérném, hogy mit csináljak magammal (tudom a mellkasom sem az igazi de itt a fő probléma a hasammal van). Külön nem írok, a képek címei adják magukat.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Köszi a válaszokat előre is.


2011. aug. 23. 23:19
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:

ja a kaját elfelejtettem.

sok húst eszem, főleg csirkét, ritkán disznót de annak is a sovány részét szoktam csak. nyáron sok gyümölcsöt, amúgy csak zöldséget. kenyeret csak barnát. édesség már bajosabb, inni ásványvizet szoktam. hetente 2-3x szoktam mozogni, biciklizés futás gyaloglás foci ilyesmik.

2011. aug. 23. 23:22
 2/41 A kérdező kommentje:
mármint úgy hogy kifejezetten sportolni, de közlekedni is biciklivel vagy gyalog szoktam (most nem aktuális de suliba pl 12-15perc gyalog minimum)
2011. aug. 23. 23:22
 3/41 Toborc válasza:
Venus - Izmos kocka has
2011. aug. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim válasza:
xD
2011. aug. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
68%

Engem csak az vonzott ide hogy kép meg felsőtest :D

Sorry kérdező, majd biztos jön valaki aki értelmes válasszal is tud szolgálni.

2011. aug. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
56%
girhes vagy 0 hasizommal (a kockákat szerintem csak te látod) + némi bébiháj - ez a válasz a kérdésedre...kéne edzeni és nem a tükörben kéne fotózkodni
2011. aug. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
emm.. nem a jobbik fajtából van, majd 1 év múlva talán :D
2011. aug. 23. 23:48
 8/41 A kérdező kommentje:
bírom ezt az oldalt. segítséget kérek, és már egyből tükörben pózolok nem? ha meg nem lenne kép csak leírás akkor meg kép nélkül nehéz megállapítani... megyek inkább aludni.
2011. aug. 23. 23:49
 9/41 A kérdező kommentje:

mellesleg ha nem csak átfutnál a kérdésen, ott van hogy:

,, de ha feszítem akkor szerintem látható egypár kocka rajta ''

megfelel? ...

2011. aug. 23. 23:49
 10/41 anonim ***** válasza:
Szegény gyerek tanácsért jött,és nem azért hogy oltogassák hogy girhes meg fa.szom tudja. Igaza van, mégis hogy mutassa meg a mostani állapotát ha nem fotózza le magát?
2011. aug. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!