Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy fogyásban szeretnék...

Nagy fogyásban szeretnék segítséget kérni. Hogy kezdjek bele? Hogy alakítsam át az életem, hogy újra vékonyabb, fittebb, egészségesebb legyek?

Figyelt kérdés

Nem kertelek, az én hibám az, hogy elhíztam. Körülbelül 3 éve kezdődött el, addig rendszeresen sportoltam, bár nem voltam vékony (valószínűleg ez a genetikának is köszönhető, hiszen szüleim, nagyszüleim, és a rokonaim 75%-a túlsúlyban szenved). Akkor valami megtört bennem, először csak a sportot kezdtem elhagyni, majd egyre többet ettem, így 3 év alatt + 40 kg jött fel rám. Most 168cm vagyok és 105 kg.

Tudtam, hogy hízok, de nem foglalkoztam vele, inkább vettem nagyobb és bővebb ruhákat, de mostmár hiába megyek be egy üzletbe, képtelenség nadrágot kapni magamra.

Közbejátszik az is, hogy egyedül élek 2 éve, és sokkal kényelmesebb rendelni egy fárasztó nap után pizzát, vagy bármit, mint nekiállni főzőcskézni.

Ennek szeretnék most véget vetni! Tudom hosszú lesz az út, több évbe telik mire újra 60 kg leszek.

nem drasztikus fogyókúrát szeretnék, hanem életmódot váltani, mit kitartóan lehet csinálni éveken keresztül.

20/L


2012. máj. 19. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
még szeptemberben ugyan ebben a cipoben jartam, de még a sulyunk is megegyezik, kiveve a korunk, én 26éves vagyok..elmentem kirandulni, és mikor nezegettem vissza a kepeket magamrol, ledobbentem, h mien kover vagyok, ekkor elhataroztam, hogy na most ennek véget vetek és fogyni fogok. életmodot váltottam, elhagytam a lisztbol keszult ételeket, nagyon sok húst eszek, mindenféle ételeket zoldségekbol, sok vizet iszom, gyogyteakat, sportra nincs idom, ezért csak hétvégenként bicajozom, télen meg steppereztem..és januarra lefogytam 86kg-ra..aztan mindenki tol csak azt hallottam, h ha ujra elkezdek tésztat enni akkor visszahízok, hat hagytam februart marciust, ugy ettem ahogy kedvem tartotta, de szervezetem már ráállt az életmodváltásos mukodésre, így áprilisban amiko megmértem magam, csak 1cm-t hiztam vissza, azota ujra elhagytam a tésztaféléket, nincs rá szukségem..ezért mondom neked, ne higyj semmiféle diétaban, a légyeg az életmódváltás. :)
2012. máj. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amit nekem ajánlottak, az egy nagyon drasztikus, kemény, de sikeres edzés! Majd államvizsga után fogok hozzá, mert most képtelen vagyok lemondani a csokiról és szőlőcukorról (tanulás végett)

Szóval az edzés: Shaun T állította össze, Insanity címmel. Keress rá youtube, google a barátod :D De tényleg nagyon kemény!

2012. máj. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Smartguy86 ***** válasza:

Ezt olvasd végig és meg fogsz világosodni:

[link]

2012. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bármihez is kezdesz,nagyon sok erőt és kitartást kívánok Neked! Mégpedig azért,mert hihetetlenül reálisan látod magad meg a helyzeted,és kiemelted,hogy életmódon akarsz váltani,nem kínozni magad. És tényleg,nem lesz egyszerű,de már most le a kalappal,hogy ennyire józanul állsz ennek neki,és nem úgy,hogy ahogy a megszállott idióták.

Nagyon sok sikert Neked!

2012. máj. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia! nagyon jól döntöttél, én azt mondom, most már ne bánkódj és ne nézz vissza, csakis előre.

nagy dologba fogtál, kemény lesz, de meg tudod csinálni, csak erős motiváció kell, ami folyamatosan jön.

tudatosítsd magadban, hogy nem akarsz így élni, sem esztétikai, sem egészségügyi szempontokból. mámorító érzés lesz, ahogy látod lefelé haladni a mérleg nyelvét, és ahogy egyre inkább beleférsz a régi nadrágjaidba.

én folyamatosan motiválom magam: eleinte kövér nők képeit raktam be háttérképnek, most már inkább a szép, vékony lányok képei ösztökélnek arra, hogy ne adjam fel.

és ez a műsor:

[link]


ajánlom neked is. és ne feledd, ha elkezdesz normálisan enni és sportolni, nem csak jó alakú leszel, de egészséges is... csak jól jársz vele. mindenképp végig kell csinálnod, én azt mondom. hihetetlen jó lesz elérni a célt.

2012. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 105 kg voltam január elsején, igaz, én 178 cm. De hát akkor is... Rengetegszer próbáltam ezt, azt, de ha teljesen elakarok hagyni valamit, mindig zabaroham lesz a vége... most másképpen tettem. Mindent eszek (még Milka is bejátszik időnként) de napi 1600 kcal (ez nem éhezés) és sok-sok sport. Otthon torna, szobabicikli és futás, bár ezt még ne csináld. Mára 80 kg vagyok, persze még nem végeztem, de lényegesen jobban érzem magam és semmit nem vontam meg magamtól. :) Sok sikert kívánok és látod, nekem is sikerült már 25 kg, akkor neked is fog!!!! :DDD

2012. jún. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!