Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Először is ott kezdeném, hogy...

Először is ott kezdeném, hogy én egy 18 éves fiú vagyok. (Pont ma töltöttem be) és most figyelj.112 kg :S 30/40 kg-tól szeretnék megszabadulni, úgy szeptember 1-ig. Kaphatnék segítséget?

Figyelt kérdés
Nem kell hülyének nézni, sem naivnak, de 3x próbáltam meg a fogyókúrát, ezelőtt 2-3 hete, de egy hét után abbahagytam, mint előtte is. Június végén utazom New York-ba, addig tervezek úgy 20 kg-ot, mert többet nemhiszem, hogy lehet?! És mire visszaérek augusztus végén, szeretnék az elért céllal új évet kezdeni a suliban. Tornázom, zöldségeket, gyümölcsöket puffasztott rizst párizsival eszem, sok víz, stb. Igazából nem is emlékszem milyen soványnak lenni, utoljára óvodában, és az általános iskola alsó tagozatában voltam vékony, erre is csak képről emlékszem.. A súlyom miatt úgy érzem, megfulladok, ha nem tehetek semmit.. :( Valaki segítsen! Mondjátok, hogy lehetséges 30-40 kg 4 hónap alatt?!

2012. ápr. 29. 22:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
35%

1. Boldog Születésnapot!

2. Minden fogyaszt, amitől megizzadsz.


Én rühellek izzadni, ezért úszással fogytam le. Az volt a trükkje, hogy el kell kezdeni és egy óra múlva abbahagyni és közben nem állni meg.

Fél óra alatt el sem kezdődik a zsírégetés.

2012. ápr. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Smartguy86 ***** válasza:

Jó olvasást:

[link]

[link]

[link]

[link]


Máshogy nem fog menni!

2012. ápr. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Sajnos erre felénk nincs esély úszásra, és, hogy őszinte legyek, nem is tudok.. A hasam, a combom felső része, és a fenekem ami úgy nagyon problémás, szóval nagy! Hallottam, hogy felülés, meg ilyenek segítenek, de mégis, nagyon megköszönném, ha valaki tudna egy értelmes tervet adni :)

2012. ápr. 29. 22:20
 4/22 Smartguy86 ***** válasza:
Felülés önmagában semmit nem ér. A hangsúly az egészséges diétán van. Kérlek olvasd el, amit linkeltem (az utolsóval kezdd)! Meg fogod érteni, hogy mit hogy kell.
2012. ápr. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Smartguy86 ***** válasza:
Bocs, nem az utolsót, a másodikat! Az alap! Utána kezdj számolgatni.
2012. ápr. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Rendben, és köszönöm. De lehetséges a -40 kg fogyás 4 hónap alatt?
2012. ápr. 29. 22:24
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
nem. ezt felejtsd is el.
2012. ápr. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Smartguy86 ***** válasza:

Nem. 40 kilótól megszabadulni ennél több idő lesz, ez már most biztos. Legalábbis egészségesen. Ha egészségtelenül csinálod, akkor meg semmi értelme, mert a kitágult bőröd ott marad és lifegni fog rajtad, nem beszélve arról, hogy az izmaid is leépülnek közben, amitől a testednek nem lesz tartása/formája. Szóval ez az egy tuti, hogy NE AKARD AZONNAL!


40 kilót jó esetben 35-40 hét alatt lehet leadni rendes, egészséges életmóddal. Azért mondom a 35-öt, mert az elején biztos gyorsabb lesz a fogyás valamivel, mert a nagy testtömeg edzés közben több energiát igényel, így hamarabb használódik el a zsír, de ez le fog lassulni (miután lement a víz, azután is lassul egy kicsit). Ezért kell kitartónak lenned!

2012. ápr. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, megteszek mindent, hisz elegem van ebből.. Az lenne még a kérdésem, hogy ha futok, mert ilyenkor minden este, vagyis próbálom.. Miért fájdul be annyira a lábszáram, azt hiszem a sípcsontom, hogy meg tudnék halni? :S
2012. ápr. 29. 22:34
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
A futást nem nagyon kéne erőltetni ilyen testsúllyal mert tönkre megy a térded.
2012. ápr. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!