Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szénhidrátszámolós diétakor...

Szénhidrátszámolós diétakor kell számolni a kalóriát is? Mert akkor azt hiszem éhen fogok halni.

Figyelt kérdés
2 hete kezdtem, szinte semmi szénhidrátot nem eszem. Nem is vagyok éhes, kicsit eszem napközben (sajt, tojás, virsli), ha éhes vagyok, max egy alma délután, este. Első héten leadtam 5 kilót. Valószínüleg kiürültem. De ezen a héten egy grammot sem. Miért? Szűztea kapszulát is szedem, napi 1-2-t. Segítsetek, olyan nehezen álltam neki, nem akarom feladni. 125kg voltam most 120 vagyok.
2012. máj. 20. 01:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért, mert nemcsak a szénhidrát hizlal, hanem a zsír is. Igen, kell számolni a kalóriát is.

Nem feladni kell, hanem normálisan csinálni.

Megvan a normális szénhidrát-fehérje-zsír arány, ha nem eszerint csinálod, nem fog működni. A szervezetnek mindenre szüksége van.


Mi az, hogy "kicsit eszel napközben"? Úgy érted, hogy egész nap alig eszel, vagyis koplalsz?

2012. máj. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem ismerősöm ajánlotta ezt a diétát,már egyszer csináltam pár hétig,most 1 hete újra kezdtem. Én úgy tudom csak a szénhidrátot kell számolni,persze nem mindegy mit eszel. Zöldség,gyümölcs,korpás keksz,hús,tej termékek,vagyis minden legyen,de ne túl zsíros és mindig csak egy kicsit. Én úgy olvastam,hogy napi 5 étkezés legyen meg,soha ne éhezz,de ne is egyél annyit,mint eddig. Én most 106 kg-ról kezdtem,már mérnem kéne,de ugye pont most ment tönkre a mérleg is :) ha gondolod írhatsz privit,szívesen segítek a témában. Feladni ne add fel,van,hogy egyik héten -3kg,van,hogy utána semmi. Centit elő,mérd magad,ott látszani fognak a dolgok. Ha van egy kis erőd Norbi duci tréningjét javasolnám,most én is azt próbáltam ki,elég jó. Ha minden nap mozogsz akár csak 10 percet,már sokkal jobban megy majd a fogyi. Kitartást!
2012. máj. 20. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!