Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen fagyit ehetek vacsorára?

Ilyen fagyit ehetek vacsorára?

Figyelt kérdés

Kitaláltam egy diétás fagyit.Ezeket rakom bele:

-250g natúr joghurt

-50g zsírszegény krémtúró

-20g epres-fehércsokis tejsavó fehérje

Berakom a mélyhűtőbe, és kész is a fagyi.

Valamit rakjak még bele szerintetek?


2012. máj. 20. 13:21
 1/6 anonim válasza:

Szerintem ehetsz és ha diétás ahogy leírtad ahhoz is pont jó mert nem tettél bele cukrot (szénhidrátok)és nagyon zsírszegény ami megint csak jó a diétázáshoz:)Jóétvágyat!


ui.Ha nagyon,nagyon diétázni akarsz és nem elég édes akkor elvileg a cukorbetegek számára kifejlesztett édesítők pont jók!

2012. máj. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én meg nem enném, az biztos, de nem a fogyókúra miatt.

Én fagyasztott gyümölcsöt (sok) szoktam leturmixolni natúr Actimellel, bele egy kevés méz (akit ez földhöz vág, az tehet bele édesítőt), és ennyi. Kell hozzá olyan gép, ami jeget is tud aprítani. Ha nincs, akkor friss gyümölcsből kell csinálni, és vagy fagyigépbe rakni, vagy a mélyhűtőben gyakran megkeverni, amíg megfagy, mert különben jeges lesz.

2012. máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
ez jó, de ne tegyél bele gyümölcsöt mint ahogy az előbb írták! A gyümölcscukor nem jó diétánál.
2012. máj. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
tényleg nem jó a sok fruktóz!
2012. máj. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
ha fogyózol, akkor nem sok értelme van... többre mész némi igazi fehérjével, zöldséggel.
2012. máj. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
rakj bele zselatint és még jobb lesz!:D én is úgy szoktam
2012. máj. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!