Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilónak néztek? Eszméletl...

Hány kilónak néztek? Eszméletlenül kövér vagyok?

Figyelt kérdés

160 cm magas vagyok, a képek kicsit lentről lettem fényképezve.

Szerintem undorító vagyok még így 30 kg mínusszal is.

Csak őszinte kommenteket írjatok! Nincs szükségem a jó szavakra, ha azok hamisak!


[link]


[link]


2012. máj. 20. 16:14
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

80?? meg 30 kilós felesleg? ne vicceljetek, nem láttatok még akkor 80 kiós nőt(Én annyi voltam tavaly, de a kérdezőhőz képest csinos voltam)


Öszinte leszek, igen, kövér vagy. Szerintem minimum 100 kiló. Legalább 40 kilót kéne fogyj. Ha eddig lement 30, akkor ügyes vagy, ne add fel, lemegy a többi is!

2012. máj. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Elég kövér. Kb. 110-120 kg. Amúgy gratulálok a fogyáshoz, de 50-60 kg még lemehetne rólad, és akkor nagyon jól néznél ki.
2012. máj. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

93 vagyok.


Igazabol a valaszok alapjan rajottem, hogy ugyanolyan dagadt vagyok, mint reg. Es ilyen dagadtan nem fogok elni, szoval inkabb begyogyszerezem magam


Koszi a valaszokat, kellett ez a loket ahhoz, hogy megtegyem

2012. máj. 20. 17:39
 14/29 anonim ***** válasza:
Nanananana! Hülye vagy te?
2012. máj. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
88%

"ilyen dagadtan nem fogok elni, szoval inkabb begyogyszerezem magam"


Az előző oldalon még segíteni szerettem volna, de most már látom, hogy a kövérséged a legkevesebb, te mentálisan vagy nagyon-nagyon dagadt. Éveken át sok olyan emberrel találkoztam, akik öngyilkosságot követtek el és nem sikerült nekik. Innen a tapasztalatom: Aki valóban meg akarja ölni magát, az nem reklámozza sehol, pláne nem az interneten.

Nem tudom, hogy hány éves vagy, de bizton állíthatom, hogy sok ember cserélne a problémáddal. Olyanok, akik élni akarnak, de valami miatt beárnyékolja valami a boldogságukat. Te pedig a kövérséged miatt fosztanád meg magad az élettől, holott ez csak egy állapot, ami ellen lehet tenni.


Hánynom kell az ilyen gyenge akaratú, ostoba emberektől.

2012. máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
100%
Eddig lement 30 kg, akkor legyél erős és adj le még ugyanennyit... legyél magadra büszke, hogy felismerted, hogy változnod kell. De azt írtad legyünk őszinték, most akkor mi a baj??
2012. máj. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
52%
szerintem csak mondja, h lement harminc. nem hinném h ilyen akaraterővel képes volt rá. de ha lemegy, azért küldj nekem egy képet, mert ha akár a 75öt eléred, kezet csókolok
2012. máj. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Van esélyed fogyni!!!!!! Ne add fel!!Csak rosszabb lesz! Ha 30-at leadtál akkor letudsz még 40-et adni ráadásként!! Aztán ugranak rád majd a pasik hidd el!!!! NE ÖLD MEG MAGAD!!!!
2012. máj. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Leadtál 30 kg-ot. Most már szerintem akár sportolni is elkezdhetsz szép lassan:) Szerintem nagyon szép eredmény, ne add fel:) Én csak kalapot emelni tudok e felett. Folytasd! az ilyen gyógyszerezős hülyeségeddel meg menny már.. Ha lement 30 még 30 már csuklóból meglesz. Sok sikert! Csak ügyesen :)
2012. máj. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

tegnap 18:32

Ne legyél biztos... Én feleannyit adtam le, meg vmivel vékonyabb vagyok (65 kg), de van hogy elszáll az életkedvem, olyankor gyűlölöm a testem is, és úgy érzem, akaraterő nulla, inkább meghalnék. De nem mindig vagyok ezen a ponton.


90-95 közé tettelek volna, vagyis kb eltaláltam. (Voltam 80valahány, kisebb voltam. Anyósom 100 körül van 160 centihez, szélesebb, mint te, ebből következtettem...)

Szerintem is kb még annyi van hátra, mint amin eddig túl vagy, csak sportolj, mert -60 kg (összesen) azért a bőrön is meg tud látszani sajnos.

2012. máj. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!